Yardım Metin2Debug.exe açılırken ekrana gelen uyarı

• Konuyu açan Konuyu açan twinslyvio
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 16
  • Gösterim Gösterim 2K
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

twinslyvio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba , Metin2 server files oluşturduktan sonra (eğitimde yapılanların aynısı bire bir) metin2debug.exe ye giriş yaptıktan sonra ekrana gelen cmd ekranı bir süre ileriyor ve ardından donuyor. Bu durumdan sonra ekrana bir uyarı penceresi geliyor ve ben sorunu çözemedim. Sıfırdan defalarca kez kurulum yaptım ama aynı yerde hep aynı hatayı veriyor. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun :(

Dosya Eklentileri

• 1.PNG
    1.PNG
    63,3 KB · Gösterim: 142
  • 2ı.PNG
    2ı.PNG
    38,4 KB · Gösterim: 147
  • log.txt
    log.txt
    10,4 KB · Gösterim: 7
Kusura bakmayın çözümü bulmuşsunuz ama ben tam olarak anlayamadım nasıl bir düzeltme yapılacağını. Rica etsem birazcık detaylı yardımcı olabilir misiniz ? :)

tüm packleri eternexus ile veya başka alternatif ile açtıktan sonra .msm uzantılı dosyaları arama çubuğundan aratıp 0byte boyutunda ki kaç tane msm var ise sil tekrar paketle packe at dene
(bu hata sadece debug ile mi karşına çıkıyor ?
release ile denedin mi ?)

tüm packleri eternexus ile veya başka alternatif ile açtıktan sonra .msm uzantılı dosyaları arama çubuğundan aratıp 0byte boyutunda ki kaç tane msm var ise sil tekrar paketle packe at dene
(bu hata sadece debug ile mi karşına çıkıyor ?
release ile denedin mi ?)
metin2 client dosyasındaki tüm packleri eternexus ile açtım arama yerine .msm , msm yazdım ama malesef böyle bir dosya bulunamadı bilgisi veriyor hep Release.exe yi hiç çalıştırmıyor bile

Şimdi clientin derlenmemiş kodlarında lzo.cpp dosyasını buldum ordan 29. satıra geldim ve bu şekilde yazılar mevcut. Sanırım burada bir düzeltme yapıcaz

33ısı.PNG

Hayır konuda yazan bu değil grepwin indirerek bunu yapabilirsin Boyut kısmını 0a eşit yap bulursun.

1638980351758.png

Pack dosyalarını düzenlemeden önce herhangi bir sıkıntı yok clientdeki metin2 açılıyor ama pack dosyalarını kapatıp attıktan sonra hiçbir şekilde açılmıyor oyun.
Eternexus kullanıyorsan EPack32 dene istersen. Eter bazen packleri bozabiliyor.