Yardım Metin2 temiz 0 - 120 server files hakkında.

• Konuyu açan Konuyu açan enesborankurt
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 741
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

enesborankurt

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
İyi günler dilerim tüm form sakinlerine 0 - 120 level diye düşünyürm ama sizlerin önere bileceği temiz emek server files varmı sorunsuz oynaya bileceğimiz server uzun yıllar ayakta durabilecek sorun yaşamayacağım bir files olursa cok mutlu olurum.

çok fazla bilgim olmadığı için o konuya girmek pek isetmedim amacım sadece insanlar takılsın eşitbirşekilde ben de dahil adam akıllı bir server da oynayalım

çok fazla bilgim olmadığı için o konuya girmek pek isetmedim amacım sadece insanlar takılsın eşitbirşekilde ben de dahil adam akıllı bir server da oynayalım
Warezde olan filesler var. Daha önce yüksek online üzerinde denenmiş fakat kapatılmış. Link veremiyorum, google üzerinden aratırsanız ulaşırsınız.

Bu şekilde düşünüyorsanız files satın almanızı öneririm, altyapıdan başlayıp kendinizi geliştirmeyecekseniz hazır paylaşılmış fileslerle oyun açmanızı önermem, içinde açık vs. olabiliyor