Çözülemedi metin2 puttyden ch aktif etmeme rağmen ch açılmıyor.

• Konuyu açan Konuyu açan wishmuster
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 19
  • Gösterim Gösterim 1K
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

wishmuster

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
putty'den oyunu aktif ediyorum chleri açıyorum fakat oyuna girmeyi denediğimde sunucuya bağlanırken hata mesajıyla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek bir babayiğit var mıdır? :)

dediğiniz kısım burası sanırsam fakat syserr yok. @Yeniceri

Dosya Eklentileri

• Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    93,6 KB · Gösterim: 108
evet bu durumu bilişime bildirdim fakat çok geç cevap yazıyorlar. sadece 1 tane ch açın diyorlar ama ch açılmıyor tam bir destek veremiyorlar onlarda o yüzden buraya yazmak istedim biri yardımcı olabilir belki diye @Yeniceri

evet bu durumu bilişime bildirdim fakat çok geç cevap yazıyorlar. sadece 1 tane ch açın diyorlar ama ch açılmıyor tam bir destek veremiyorlar onlarda o yüzden buraya yazmak istedim biri yardımcı olabilir belki diye @Yeniceri
Bilişim sunucusu ve bilişim filesı olduğu için sorunun neyden kaynaklı olduğunu tespit etsek bile müdahele edebileceğimizi sanmıyorum.
Büyük ihtimalle yoktur ama yinede sorayım, elinizde kaynak kodları var mı?

db klasörünün içindeki log klasöründe en yeni tarihli olan dosyayı açıp içeriğini buraya ekler misiniz? Eğer ordan da bir şey çıkmazsa maalesef sorunu ancak bilişim çözebilir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.