Yardım Metin2 market silah ve zırh taş soketleri

• Konuyu açan Konuyu açan boss
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 0
  • Gösterim Gösterim 589
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

boss

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konu başlığına yardım veya help yazmak yasak, tekrarlanması durumunda gerekli yaptırımlar yapılacaktır.
Öncelikle Selamun aleyküm arkadaşlar

1. Site ve marketi güncelledim değiştirdim önceden silah ve zırhlar 3 tas soketi açık geliyordu marketi güncelledikten sonra yani şuan tas soketi hepsi açık geliyor. Önceden silah ve zırh marketten aldığımda 3 tas soketi açıktı şuan 6 taş soketi açık böyle oldu sorunu çözemedim.

2. Arkadaşlar skil proto düzenledim fakat kafamda şu soru var şimdi ben düşük lvl karakter ile ful giyinip testmi edeyim yoksa son seviye mi hepsini test edeyim anlamadım.

Yanlış anlatım varsa kusura bakmayın arkadaşlar yeniyim belki yaş olarakta benden cok cok büyükler vardır yanlışım varsa kusura bakmayın.
Kısacık bilgi vereyim ben tam dosya dizinlerini bilmediğim için yani kısaca şunu anlatıyım gecen bir konu vardı ona uğraştım navicattan cözmeye çalıştım yaptım olmadı meğerse fillezilla içinde de aynı dosya varmış ordanda dğzenleme gerekiyormuş. Bilmediğim için eğer birşet tarif ederseniz rica ediyorum farklı dosya dizinede düzenleme yapılacaksa onuda belirtebilirmisiniz yeniyim kusura bakmayın yardım ederseniz cok mutlu olurum. Öğrenme aşamasındayım birazcik bilgim var sadece öğreniyorum hala yanlış bir şey yada yanlış bir kelime kullandıysam kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim.