Öneri Metin2 Müzikleri Hk.

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 736
Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Benim kafamda hazırlayacağım files için çok farklı planlar mevcut, oyunun müziklerinden bazıları da bunun bir parçası. Ama aklıma gelen cevabını merak ettiğim bir soru var, kullanacağım müzikler telif hakkı gibi sorunlar çıkarır mı bu konuda? Kullanacağım müzikler telifli oldukları için bunu merak ettim açıkcası.

Çözüm
Oyunun p serverini açmak bile normalde telif sorununa neden olur. Ben bi sıkıntı çıkacağını sanmam. Fakat şu yönden sıkıntı çıkabilir.
Mesela telifli müziği oyunda kullandınız ve oyuncularınızdan bazıları oyun içi video çekti ve youtube attı. Eğer youtube veritabanında da telifli müzik olarak kayıtlıysa video yükleyen kişi ihtar alacaktır.
Oyunun p serverini açmak bile normalde telif sorununa neden olur. Ben bi sıkıntı çıkacağını sanmam. Fakat şu yönden sıkıntı çıkabilir.
Mesela telifli müziği oyunda kullandınız ve oyuncularınızdan bazıları oyun içi video çekti ve youtube attı. Eğer youtube veritabanında da telifli müzik olarak kayıtlıysa video yükleyen kişi ihtar alacaktır.

Çözüm
Bende öyle tahmin ediyorum ama işin perde arkasını bilmediğim için bulaşmak istemedim. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.