Yardım Metin2 kuşak sistemi

• Konuyu açan Konuyu açan bckntr
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 521
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Sanırım forumda en çok ben yardım konusu açıyorum :) neyse

Kolay gelsin herkese sisteme kanat sistemi ekledim fakat kuşak sisteminin olmadığını fark ettim ve bana kuşak sistemi atacak var mı anlatımlı bir biçimde şimdiden çok teşekkür ederim. :bigdance2:

googleye yazınca çıkıyo bazı şeyler o yüzden fazla soru cevap konusu açmamak lazım

Öğrenmek için açılması gerekmiyor mu :) goggleden forumda çıkanlar linkler patlak veya bazıları sorunludur bilginize
kuşak sistemi eklicem link atar mısınız yazmışsın burda öğrenilecek bir şey yok ki bence senin yazdığından haberin yok

Şunu hatırlatayım her geliştirici bu yollardan geçmiştir kendini gözünün önüne getir dostum :)
bir sürü soru cevap konusu açmışımdır doğrudur ama bunlar sistem bulmak için değildir eminim. bir sistemi yanlış ekleyip soru cevap kategorisine konu açmak gayet doğal bunda art niyet aradığım ya da tartışmaya çalıştığım yok. sen googlede bulabileceğin bir şeyi buraya soru cevap kısmına konu açarak istiyorsun. bu yanlış.

Paylaşılan üzerinde oynama yapılmış vs bir tane martysama filesi bulup sökmen daha iyi olur

bir sürü soru cevap konusu açmışımdır doğrudur ama bunlar sistem bulmak için değildir eminim. bir sistemi yanlış ekleyip soru cevap kategorisine konu açmak gayet doğal bunda art niyet aradığım ya da tartışmaya çalıştığım yok. sen googlede bulabileceğin bir şeyi buraya soru cevap kısmına konu açarak istiyorsun. bu yanlış.
Dostum anlamıyorsun sanırım :) diyorum ki goggleden araştırdım ilk işim o zaten ordaki linkler ya kırık oluyor ya da dosyalar bozuk çıkıyor 2.ci diyişim

Dostum anlamıyorsun sanırım :) diyorum ki goggleden araştırdım ilk işim o zaten ordaki linkler ya kırık oluyor ya da dosyalar bozuk çıkıyor 2.ci diyişim
ozaman biz sana googleden bulmadan anlatımlı dosyalar nasıl atıcaz az önce de bunu demek istemiştim de sen ısrarla anlamıyorsun