Yardım Metin2 Jetspanel tarzı web panel hata

• Konuyu açan Konuyu açan xplarges
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 0
  • Gösterim Gösterim 17
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

xplarges

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, bu paneli kurdum. Panel ile ilgili iki sıkıntı gördüm birincisi hiç bir şekilde kayıt işlemi yapamıyorum. Hem admin panelinden hemde normal kayıt olacağım yerden kayıt olamıyorum. Çözüm olarak konuda verdikleri account.sql dosyasını oyunun olduğu veritabanına eklediğim halde sorun devam etmektedir.

account.sql:
Genişlet Daralt Kopyala
/*
 Navicat Premium Data Transfer

Source Server         : Metin2Fix 1gb
 Source Server Type    : MySQL
 Source Server Version : 50651
 Source Host           : 193.111.125.14:3306
 Source Schema         : account

Target Server Type    : MySQL
 Target Server Version : 50651
 File Encoding         : 65001

Date: 16/05/2023 16:54:01
*/

SET NAMES utf8mb4;
SET FOREIGN_KEY_CHECKS = 0;

-- ----------------------------
-- Table structure for account
DROP TABLE IF EXISTS `account`;
CREATE TABLE `account`  (
  `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
  `login` varchar(30) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `password` varchar(45) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `real_name` varchar(45) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_turkish_ci NULL DEFAULT '',
  `social_id` varchar(13) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `email` varchar(64) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `phone1` varchar(16) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `phone2` varchar(16) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `address` varchar(128) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `zipcode` varchar(7) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '',
  `create_time` datetime NOT NULL DEFAULT '0000-00-00 00:00:00',
  `question1` varchar(48) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `answer1` varchar(48) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `question2` varchar(48) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `answer2` varchar(48) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `is_testor` tinyint(1) NOT NULL DEFAULT 0,
  `status` varchar(8) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT 'OK',
  `securitycode` varchar(192) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '',
  `newsletter` tinyint(1) NULL DEFAULT 0,
  `empire` tinyint(4) NOT NULL DEFAULT 0,
  `name_checked` tinyint(1) NOT NULL DEFAULT 0,
  `availDt` datetime NOT NULL DEFAULT '0000-00-00 00:00:00',
  `mileage` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `cash` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `gold_expire` datetime NOT NULL DEFAULT '2022-01-01 22:00:00',
  `silver_expire` datetime NOT NULL DEFAULT '2022-01-01 22:00:00',
  `safebox_expire` datetime NOT NULL DEFAULT '2022-01-01 22:00:00',
  `autoloot_expire` datetime NOT NULL DEFAULT '2030-01-01 22:00:00',
  `fish_mind_expire` datetime NOT NULL DEFAULT '2022-01-01 22:00:00',
  `marriage_fast_expire` datetime NOT NULL DEFAULT '2022-01-01 22:00:00',
  `money_drop_rate_expire` datetime NOT NULL DEFAULT '2022-01-01 22:00:00',
  `ttl_cash` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `ttl_mileage` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `channel_company` varchar(30) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `last_play` datetime NOT NULL DEFAULT '0000-00-00 00:00:00',
  `coins` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `drs` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `web_admin` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `web_ip` varchar(15) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `web_aktiviert` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `passlost_token` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `passchange_token` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `emailchange_token` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `new_email_change` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `new_email_change2` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `stergere_account` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `unban_date` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `motiv_ban` varchar(132) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `jcoins` varchar(32) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT '0',
  `reason` varchar(256) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `email_onay` varchar(855) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `ban_sure` varchar(855) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `ban_time` varchar(855) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `kim_banlamis` varchar(855) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NULL DEFAULT NULL,
  `bakiye` int(11) NOT NULL,
  `odul_check` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `ip` varchar(40) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `mailaktive` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `t_status` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `t_key` varchar(255) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `t_token` varchar(100) CHARACTER SET ascii COLLATE ascii_general_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `t_type` int(11) NOT NULL DEFAULT 0,
  `t_date` datetime NOT NULL DEFAULT '0000-00-00 00:00:00',
  `ticket_ban` int(1) NOT NULL DEFAULT 0,
  PRIMARY KEY (`id`) USING BTREE,
  UNIQUE INDEX `login`(`login`) USING BTREE,
  INDEX `social_id`(`social_id`) USING BTREE
) ENGINE = MyISAM AUTO_INCREMENT = 4443 CHARACTER SET = ascii COLLATE = ascii_general_ci ROW_FORMAT = DYNAMIC;

-- Table structure for ban_list
DROP TABLE IF EXISTS `ban_list`;
CREATE TABLE `ban_list`  (
  `account` varchar(12) CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci NULL DEFAULT NULL,
  `reason` varchar(64) CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci NULL DEFAULT NULL,
  `source` varchar(12) CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci NULL DEFAULT NULL,
  `date` datetime NULL DEFAULT NULL,
  `action` enum('ban','unban') CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci NULL DEFAULT NULL
) ENGINE = MyISAM CHARACTER SET = utf8 COLLATE = utf8_turkish_ci ROW_FORMAT = Dynamic;

SET FOREIGN_KEY_CHECKS = 1;

Kayıt sorunun dışında soket bağlantısı ile DC, duyuru atmaya çalıştığımda işlevsiz kalıyor. Socket ayarları kısmındaki CH portlarını doğru bir şekilde ekledim. Fakat socket karşılama keyi kısmını bilmiyorum ve orayı ellemedim default neyse onu bıraktım bunu nereden çekmektedir?

1726853917898.webp

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.