Metin2 Files için Ekip

coqqer

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kolay gelsin iyi günler metin2 serveri açmayı planlıyoruz ortalama bütcemiz 100 k ama ilk başta ekip toplamaya başladık files den anlayan sağlam birini ekibe katılmasını isteriz nasıl server açacagımız belli değil ekip toplandıgında ortak fikir çıkacak ortaya discord adresi verirseniz ekleyebilirim

Merhaba, emek mi açıcaksınız , ws lik mi bunları belirtirseniz daha detaylı yardımcı oluruz

bizim amacımız para kazanma hani farketmez ne olacagı o yüzden ekip le ortaklasıp bi karar vermeyi düşünüyoruz isterseniz discord adresinizi atın görüşelim

bizim amacımız para kazanma hani farketmez ne olacagı o yüzden ekip le ortaklasıp bi karar vermeyi düşünüyoruz isterseniz discord adresinizi atın görüşelim
Her türde para var ws lik olsun emek olsun tabi emekte daha çok kaldırırsınız tabi oyunu tutturursanız eğer. Ben sadece ws lik üzeri ilerlerim eğer görüşünüz ws lik ise discord zimbatr ekleyin hocam emek vs uğraşmam

Yaz döneminde sw açıp tutturmak biraz zor, 100k youtubera, files sağlayıcısına, facebook gruplarıma heba olur. Eylül ayı ile beraner tekrar değerlendirin.

1-99 acmaya karar verdik konu gunceldir discord kullanıcı adım coqqer

Her türde para var ws lik olsun emek olsun tabi emekte daha çok kaldırırsınız tabi oyunu tutturursanız eğer. Ben sadece ws lik üzeri ilerlerim eğer görüşünüz ws lik ise discord zimbatr ekleyin hocam emek vs uğraşmam
1-99 ile ugrasma ihtimaliniz varmı acaba
Yaz döneminde sw açıp tutturmak biraz zor, 100k youtubera, files sağlayıcısına, facebook gruplarıma heba olur. Eylül ayı ile beraner tekrar değerlendirin.
Tutacaksa her turlu tutulur emek verecezki tutulacak