Çözüldü Matrix Card passpod Gibi Şeyleri Kaldırınca Veren Hata

• Konuyu açan Konuyu açan LethalStrikeR
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Bu gereksiz kodları kaldırayım derken oyuna bir girmeyi deneyim dedim. Bu hata ile karşılaşıyorum. Game db auth ch client syserr da hiç bir şey yok. Yardımlarınızı bekliyorum.
Screenshot_1.jpg

Buda hata ekranı gelirken debug nerede kalıyor onu gösteren ss;
Screenshot_2.jpg

Game src kısmında silinen kodlardan kaynaklı oluşuyor bu sorun. Çok uğraştım bende bu sorun için ama çözememiştim. Bazı kişiler pack kısmında introloginde düzeleme gerekiyor demişlerdi ama hiç alakası yok pack ile. Packden ve client src den bu matrix ve passpodu kaldırmasan bile giriş yapılabiliyor. Sorun game srcdeki db.cpp ve input_auth kısmından kaynaklanıyor. Ben sıfırdan altyapı kullanıyordum mainline ama bir türlü girememiştim oyuna. Diğer forum sitesinde sıfır mainline srcden matrix ve passpod ile birlikte diğer gereksiz kodların silindiği bi source yayınlamıştı onu kullanıyorum. Sıfır mainlineden sadece bu kodları temizleyip yayınlamıştı. Sende şöyle yapmanı önerebilirim bu kodların silindiği srclere bak onlarla karşılaştır kodlarını db ve auth cpp lerindeki eksikliği giderirsen sorun çözülür ama ben yapamamıştım karşılaştırmada yaptım falan bir eksik yada fazlalık bulamamıştım. İşin zor eğer sıfır altyapı kullanıyorsan benim gibi o altyapıyı kullanabilirsin ama düzeleme yaptığın source kullanıyorsan kolay gelsin. Ayrıca bu aldığın hata ile packden kaldırırsan kodları bu seferde sunucuya bağlanıyorsunda takılır kalır yine gitmez. Game src kısmını hallet ondan sonra pack ve clientten kaldırırsın.

Securitycode account tablosundan kaldırdım aynı zamanda game srcden de kaldırdım bu sefer sunucuya bağlanıcaksın diyip kalıyor.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.