Yardım Martysama 5.8 Questler Çalışmıyor

• Konuyu açan Konuyu açan samed0106
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 221
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

samed0106

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar questler var ama oyunda skill olsun questli npcler olsun hiç biri çalışmıyor bana yardım edebilecek var mı? Martysama 5.8 fixli sürüm kulanıyorum
Ekran Görüntüsü (629).webp

admin panelden 666 ya da 777 compile quests yazar onu yap sonra serveri yeniden başlat

Ben de Martysam 5.8'in sabit sürümünü kullanıyorum, karşılaştığım hata moblara saldırırken istemcinin kapanması oluyor, kimse bana yardımcı olabilir mi?
Elinde olan item proto.txt ve mob proto.txt dosyaların hatalı. Hatasız olan sürümü sana atıyorum
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
. Bu dosyaları db içine atman gerek ayrıca pack dosyan içerisinde locale klasöründeki item ve mob proto dosyalarınıda düzeltmen için bu txtleri build etmelisin

Ben de Martysam 5.8'in sabit sürümünü kullanıyorum, karşılaştığım hata moblara saldırırken istemcinin kapanması oluyor, kimse bana yardımcı olabilir mi?
fixlerden birini eski haline alalım çünkü moblara vurunca oyundan atıyor.

common/length.h

ve
userinterface
StdAfx.h

bu belgelerdeki

CHARACTER_NAME_MAX_LEN = 64,
change
CHARACTER_NAME_MAX_LEN = 24,

bu şekilde değiştirelim

fixlerden birini eski haline alalım çünkü moblara vurunca oyundan atıyor.

common/length.h

ve
userinterface
StdAfx.h

bu belgelerdeki

CHARACTER_NAME_MAX_LEN = 64,
change
CHARACTER_NAME_MAX_LEN = 24,
Eğer doğru item ve mob proto dosyalarını okutursa bu fixi geri almaya gerek kalmıyor kral haberin olsun.