Öneri Marty 4,9 kullanıyorum ama..

• Konuyu açan Konuyu açan asilords
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 114
Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

asilords

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Marty 4.9 kullanıyorum baya bir değişiklik yaptım şuan warez 5.8 . Src dosyalarını kıyaslayarak fixleri aktara bilirim ama extren vs mysql sürümü gcc sürümü derken cok güncellenmesi gereken yerler var sizce devam etmelimiyim yoksa sıfırdan mı başlamalıyım?

aşırı büyük bi değişiklik yapmadıysan bence güncele geç derim vaktinde varsa şuanki yaptığın işlemleri güncel dosyalarada aktarabilirsin

5.8 ilede açıldı server açılma durumundan bahsetmiyom güncel olmak istiyorsan diye dedim pek fark yok sadece bazı kişiler sürekli güncel olmasını tercih ediyolar (Bana göre sürümler çok önemli değil var olan bi projemi bırakıp yeni güncel sürüme geçmek çok absürt kaçıyor bana) Fixlerini atarsanız daha iyi olur

5.8 ilede açıldı server açılma durumundan bahsetmiyom güncel olmak istiyorsan diye dedim pek fark yok sadece bazı kişiler sürekli güncel olmasını tercih ediyolar (Bana göre sürümler çok önemli değil var olan bi projemi bırakıp yeni güncel sürüme geçmek çok absürt kaçıyor bana) Fixlerini atarsanız daha iyi olur
İkarus vs eklemek içinde gcc falan güncellemem gerekicek çok kararsız kaldım

Merhaba, gönlün hangisini tercih ediyorsa onunla ilerle kullandığın filesin eksiğini görürsen yardım alarak veya bilgilerin ile kapatırsın sen bir sorun yapacaksan 4.9 kullansan da patlarsın 5.8 de. Kısaca kendini güncel tut elindeki filesi değerlendir çok emeğin geçtiyse devam et bir eksik görürsen müdahale edersin.

Merhaba,
Benim düşüncem ce marty bu işin içerisinde hala yani demek oluyoki 5.8 de gelir, 6'da çıkar 7.4 de çıkar 10.2 de gelir. Dolayısıyla sürekli günceller. Bu durumda her güncellemede filesi mi değiştirceksin ? Belki arasındaki farkı kapatmak için çok uğraşçaksın ama ilerleyen güncellemeler içinde bir alışkanlık olur bence elindeki filesi değiştirmeden güncellemeyi dene yedek alarak. Baktın olmuyor en kötü ihtimalle geçersin. Ama her koşulda güncellemeyi zorlamanı tavsiye ederim.