Çözüldü MariaDB Oyuna Giriş Problemi , Hesap ismi şifre yanlış

• Konuyu açan Konuyu açan beqkral
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 613
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

beqkral

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar
forum rehberleri ile mariadb 16 sürümünü kurdum eski mysql 5.5 deki account common player gibi sql datalarının yedeklerini aldım.
fakat hiç bir syserr vermiyor mevcut hesap bilgileri girince hesap ismi veya şifre yanlış diyor birde account.account içerisinde herhangi bir kullanıcı oluşturamıyorum sürekli doldurmam gereken alan belirtiyor ;
1672438988618.png

ne yazarsam yazayıp tablo kaydetmiyor sürekli hata veriyor bu şekilde.
mevcut hesaplara girincede kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor :
1672439027536.png

db de şöyle bir syserr var
1672439060619.png

buradaki boşluğu kapatmamın sebebi ise @Whistle hocamın belirtmesi üzerine. bu sysser bana problem oluşturmaaz diye umuyorum :D

mysql 5.5 den yedekleri hep bu şekilde aldım :
1672439137472.png

bazıları hata verdi tek tek manuel şekilde ekledim şu tabloların tamamını sorunsuz taşıyacak bir yöntem yokmu gerçekten mob proto ve item protoda sıkıntılar var txt kullanmama rağmen hata veriyor taşıma esnasında.

Bu konularda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Çözüm
MySQL 8.0 ile gelen özellikler dahil edilmiş olabilir. Şu konudaki rehbere bakarak kaynak kodunu düzenleyin

Metin2 MySQL 8.0 Kurulumu Videolu Anlatım
marty alt yapı kullanıyorum , sorun input_login.cpp de queryde veriyordu hatayı lang sistemi kullandığım için eklememişim lang ekledim sorun düzeldi. kapatılabilir . mysql8.0 kurulum videosundan yola çıktım bu arada rehberiniz içinde teşekkürler. :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.