Çözüldü Map klonlamak?

• Konuyu açan Konuyu açan Redix
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 479
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Redix

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Map klonlamak mümkün mü?
Mesela 1 mapten 2-3 tane yapabilir miyim mesela
aynı map ama ismi farklı ve a kişisi a mapindekiyken b kişisi a görünümlü b mapinde , nasıl bi yol izleyebilirim?

Çözüm
Ve işe yaradı sonunda mutlu son @Mavi Ruh ' un videoları ve anlatımları sayesinde sonunda map eklemeyi öğrendim hamdolsun :D
maptmm.png
Map ekleme videosu vardı whistlenin ister oraya bak ister başka videoya pack içindeki istediğin mapi kopyalayıp tekrar ekleyeceksin Farklı isimle vs.

Map ekleme videosu vardı whistlenin ister oraya bak ister başka videoya pack içindeki istediğin mapi kopyalayıp tekrar ekleyeceksin Farklı isimle vs.
Nerden baksan 2gündür çaba sonrasında ilk mapi ekledim şimdi sıra clonlamakta , bu arada hemde ilk mapi direkt farklı bi filesten söküpte ekledim cidden internetten indirdiklerimi yapamadım sıkıntılar yaşadım böyle daha iyi oldu dikkatli şekilde on numara oldu :D avenor2 world boss mapi saglam boss ısınlanma mapi olur yada world boss mapi olarakta kullanılır :D clonlanıp biraz degisikliklerle her ikiside olur :D
ava2avenordungeonteleportwordboss.png

Mantığı basit aslında tek yapman gereken map klasörünü kopyalayıp içindeki setting.txt warp kodunu düzenlemek geri kalan her şey yine aynı mantıkla ilerler yeni index kodu vs.

Mantığı basit aslında tek yapman gereken map klasörünü kopyalayıp içindeki setting.txt warp kodunu düzenlemek geri kalan her şey yine aynı mantıkla ilerler yeni index kodu vs.
Warp kodunu yeni çözdüm çakışıyormuş kodlar halbuki videonun başında demişsin ki warp kodunu istediğinizi yapın. çakışmamasına dikkat edin :D

bu index kodunu ve warp kodunu neye göre düzenliyicez peki
işte bendede senin dediğin gibi bi düşünce vardı warp kodunu nereden alıyor değiştirirsek bozarmıyım vs diye ama bozulmuyor sanırsam şimdi deniyorum onuda tekrar ekleyemediğim mapleri eklemeyi deniyorum :D bi farm mapini aynı warpla 2tane eklemiştim olmamıştı index kodu ise sanırım belirtmek yani şöyle düşün ülke içinde yeni bi il yaratıyorsun ve şehir kodu plaka atıyosun ki belli oluyor karışmıyor tabi onda skntı yokta warp kafamı karıştırıyordu deniyorum şimdide onu

@Mavi Ruh son birşey mapin kenarında block yok ilerlemeye çalıştığımda bu hatayı veriyor
CMapBase::LoadProperty(FileName=season1/metin2_map_spiderdungeon_02\MapProperty.txt) - LoadMultipleTextData ERROR File not found.
normalde vermiyordu ama 1.de tekme attı geri çekti 2.de bu hatayı verdi oyun kapandı block atsam mapin etrafına düzelir mi bu hata?

farm maplerınden snow skntısız summer sıkıntılı oldu daha sonra denıcem :D

Son düzenleme:
@Mavi Ruh son birşey mapin kenarında block yok ilerlemeye çalıştığımda bu hatayı veriyor
CMapBase::LoadProperty(FileName=season1/metin2_map_spiderdungeon_02\MapProperty.txt) - LoadMultipleTextData ERROR File not found.
normalde vermiyordu ama 1.de tekme attı geri çekti 2.de bu hatayı verdi oyun kapandı block atsam mapin etrafına düzelir mi bu hata?

farm maplerınden snow skntısız summer sıkıntılı oldu daha sonra denıcem :D
Muhtemelen konum cakisti warp kodunu değiştir

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.