Çözüldü Map Eklerken Aldığım Alakasız Syserr

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 602
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Map işlerini kavrayabilmek için hazır mapleri denemek istedim. Ama her denediğim map görünümünde aynı sorunu yaşıyorum nedense.

Öncelikle aşağıdaki resimde indirdiğim map dosyalarının ilk halini göstereyim.
2.jpg

Burada da ilgili dosyaları ymir work içine attığım indirgenmiş hali var.
1.jpg

Bu haliyle paketleyip pack içine attım ve index'e de ekledim.
Oyuna girdiğimde map yükleniyor fakat objeler yüklenmiyor, client syserr de Property Load ERROR hataları listelenmişti, burdan sonra indirdiğim map'in Property dosyasını da packe eklediğimde tekrar oyuna giriyorum ve yüklenme ekranında ???? hatası verip komple kapanıyor.
İşin alakasız yanı ise tek syserr(CH1) veriyor o da şöyle;

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Apr 19 16:30:22 :: ItemLoad: cannot create item by vnum 42015 (name RazoR id 10005075)
Bu syserr normalde hiç almadığım bir syserr. Sadece bu işlem sonrasında alıyorum.

İki farklı map denedim ikisinde de aynı sorunu yaşadım. Büyük ihtimal ben yanlış bir şey yapıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Packları hangi program ile kapatıyorsunuz? Eternexus property'i bozuyor nedense. Epack32 kullanmayı deneyin

Çözüm
Bugüne kadar hep eter kullanmıştım. Hemen deniyorum Epack32'yi.

Çok teşekkür ederim epack32 çözdü işi :)
Son olarak M basınca açılan harita görüntüsü hala eskiye ait. Bunu nereden değiştirmem gerekiyor?

Epack32 çince klasör isimlerini bozmadığı için obje sorunu oluşmuyor ama eternexus programında bu sorun var maalesef.

İsterseniz son soruyla ilgili ayrı bi konu açın. :)

Bu sorun çözüldüğü için konu kilitlenmiştir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.