Yardım Map ekleme hakkında

• Konuyu açan Konuyu açan fatihberkay
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 16
  • Gösterim Gösterim 100
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

fatihberkay

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, yeni bir map ekledim @Mavi Ruh youtube videosunu izleyerek video için teşekkürler bu arada. Oyuna giriş yapıp ışınlandığımda eklediğim map yerine doyuma ışınlanıyor. Bilgisi olan var mı acaba?

benzersiz bi koordinat nasıl bulabilirim peki hocam

715000 716000 yaptım /warp 7150 7160 olarak ışınlanıyorum doyuma ışınlıyor
Ekte verdiğim dosyayı indirin, atlasinfo.txt dosyasını açın ve çakışan noktaları bulun. Ayrıca ek kaynak olması bakımından şu videomu gözden geçirebilirsiniz;

Dosya Eklentileri

Ekte verdiğim dosyayı indirin, atlasinfo.txt dosyasını açın ve çakışan noktaları bulun. Ayrıca ek kaynak olması bakımından şu videomu gözden geçirebilirsiniz;

yardımınız için teşekkür ederim videonuzu izledim koordinat çakışmasını ortadan kaldırdım sanırım fakat şimdi de mape ışınlanır ışınlanmaz client kapanıyor tekrar açınca yine kapanıyor

yardımınız için teşekkür ederim videonuzu izledim koordinat çakışmasını ortadan kaldırdım sanırım fakat şimdi de mape ışınlanır ışınlanmaz client kapanıyor tekrar açınca yine kapanıyor
mapi doğru eklememişsin demekki. bir kısmı eksik olabilir syserrde yazar.

++
şimdi pack değişikliği yapmadan oyuna girdim. farklı bir packte giriş yapıyor ısınlanmış fakat haritada görünmüyor muhtemelen pack kaynaklı bir hata yaptım ama nerede hata yaptığımı bilmiyorum
inan bilmiyorum. kullandığın files martysama ise atlasinfo roottan çekiyordur orada düzenleme yapman gerekebilir. normal mainline fileslerde ise localeden çeker.

inan bilmiyorum. kullandığın files martysama ise atlasinfo roottan çekiyordur orada düzenleme yapman gerekebilir. normal mainline fileslerde ise localeden çeker.
hem root hem locale içerisinde var ikisine de ekledim ama anlayamadım hocam

oyundan attıktan sonra syser.txt dosyasının içinde yazanları iletir misiniz?
Syserr vermiyor hocam sorun muhtemelen pack taraflı çünkü değişiklik yapmadığım bir pack ile giriş yapabiliyorum fakat map ekli olmadığı için görünmüyor ama oyuna giriyor. Mapi eklediğim pack dosyalarıyla girdiğimde direkt client kapatıyor

Syserr vermiyor hocam sorun muhtemelen pack taraflı çünkü değişiklik yapmadığım bir pack ile giriş yapabiliyorum fakat map ekli olmadığı için görünmüyor ama oyuna giriyor. Mapi eklediğim pack dosyalarıyla girdiğimde direkt client kapatıyor
Dc üzerinden iletişime geçelim isterseniz