Yardım Lycan kaldırma HK.

• Konuyu açan Konuyu açan crzam12312
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 45
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

crzam12312

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar
avenor2 filesinde pack den lycan karakterini nasıl kaldırabilirim acaba ? birçok yöntem ile client'i build ettim ama ya hata aldım ya sorunsuz build edildiği halde client çalışmadı.
Bilen veya yardımcı olabilecek birisi var mı ?

Merhabalar
avenor2 filesinde pack den lycan karakterini nasıl kaldırabilirim acaba ? birçok yöntem ile client'i build ettim ama ya hata aldım ya sorunsuz build edildiği halde client çalışmadı.
Bilen veya yardımcı olabilecek birisi var mı ?
karakter seçme ve oluşturma ekranından kaldır yeter tüm srcden kaldırmanın mantığı yok

karakter ekranıyla buildin ne alakası var introselect.py ve introcreate.py dosyalarından lycanı kapatacaksın
introselect.py ve introcreate.py dosyalarının nerede olduğunu söyleyebilir misin ? ben baktığımda .py olarak değilde .cpp olarak bulabiliyorum bu dosyaları ve mecburen vs19 da build almak zorunda kalıyorum , daha kolay bir yolunu söylersen memnun olurum

introselect.py ve introcreate.py dosyalarının nerede olduğunu söyleyebilir misin ? ben baktığımda .py olarak değilde .cpp olarak bulabiliyorum bu dosyaları ve mecburen vs19 da build almak zorunda kalıyorum , daha kolay bir yolunu söylersen memnun olurum
root packinde