Yardım Lycan Düz Vuruş

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

dePayens

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese iyi çalışmalar
Metin2 Official Wolfman Karakteri
@hasanmacit ten Wolfman ekledim. Önceki problemlerimi çözdüm. Kararakter düz vuruşlarını yapıyor ancak hasar vermiyor. Ayrıca skiller'e bastığımda bu becerileri bu silah ile kullanamazsın diyor. Silahı çıkardığımda normal elle vuruş yapabiliyorum. Problem neyden kaynaklı olabilir yardımcı olur musunuz?
Herhangi bir SYSERR de vermiyor.

Son düzenleme:
kanka bu konudaki anlatım eksikti veya bir kod bloğunda hata vardı diye hatırlıyorum, ben de aynı sorunu yaşamıştım, eksik veya hatalı ekleme yapmış olabilirsin

Quiver sistemini çıkarınca düz vuruş damage almaya başladı. Ancak becerilere basarken, bu silah ile bu becerileri kullanamazsın hatası devam etmekte. Ve ekstra olarak binek üstünde düz vurmaya çalıştığımda hata geliyor.
syserr:
Genişlet Daralt Kopyala
CActorInstance::__RunNextCombo(wComboType=0, wComboIndex=1) - m_pkCurRaceData->GetComboDataPointer(m_wcurMotionMode=9, &pComboData) == NULL
0602 23:28:50594 :: CActorInstance::__RunNextCombo(wComboType=0, wComboIndex=1) - m_pkCurRaceData->GetComboDataPointer(m_wcurMotionMode=9, &pComboData) == NULL
0602 23:28:50609 :: CActorInstance::__RunNextCombo(wComboType=0, wComboIndex=1) - m_pkCurRaceData->GetComboDataPointer(m_wcurMotionMode=9, &pComboData) == NULL