Çözüldü [Loot Filter] Official

• Konuyu açan Konuyu açan enes turan
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 64
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

enes turan

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar kaptanyosun'un paylaştığı Loot Filter sistemini ekledim.

eklerken bir sorun yaşamadım fakat aktif etmeme rağmen yere düşen hiç bir şeyi toplamıyor

Adsız.webp

böyle bir sorunla karşılaşan oldumu syseer de düşmüyor ?

Çözüm

eklerken bir sorun yaşamadım fakat aktif etmeme rağmen yere düşen hiç bir şeyi toplamıyor

18313 eklentisini görüntüle

bunu bende oto toplayacak sanıyordum ama o işe yaramıyor. sistemin amacı sen itemi toplarken ayarladığın filtreye göre topluyor. mesela yere silah düştüğünü düşün. eğer filtrede silah kapalıysa silahı toplamıyor ama diğer eşyaları topluyor. mantık o şekilde yani. ilk eklediğimde bende garip olmuştum :D

18313 eklentisini görüntüle

bunu bende oto toplayacak sanıyordum ama o işe yaramıyor. sistemin amacı sen itemi toplarken ayarladığın filtreye göre topluyor. mesela yere silah düştüğünü düşün. eğer filtrede silah kapalıysa silahı toplamıyor ama diğer eşyaları topluyor. mantık o şekilde yani. ilk eklediğimde bende garip olmuştum :D

Çözüm
pehh :D :D :D

Official sunuculardaki asıl amaç yağma petleri oluyor. Onlar oto toplama yapıyor ve burdan ganimeti ayarlarsan istediğin oluyor :)

oyun seçeneklerine oto topla aç kapalı ekle bu sistemle 2 si bir çalışır. ama daha iyisini istersen arven2 nin oto toplamasını sökmeni öneririm
evet şuan bende oto toplama sistemi bakınıyorum eklemek için boşuna eklememiş olalım bari işe yarasın :D

Official sunuculardaki asıl amaç yağma petleri oluyor. Onlar oto toplama yapıyor ve burdan ganimeti ayarlarsan istediğin oluyor :)
:D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.