Çözüldü Lonca kuramıyorum

• Konuyu açan Konuyu açan 99ahmet99
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 461
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

99ahmet99

Dikkat Acemiyim
MT Üye
Ticaret Puanı
0
lonca kuramıyorum bu şekilde sysyer alıyorum çözümü nedir acaba locale eklesemde Locale eror hatasını gene alıyorum
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: May 16 00:50:10 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Field 'ronark' doesn't have a default value
query: INSERT INTO guild(name, master, sp, level, exp, skill_point, skill) VALUES('Demo', 171, 1000, 1, 0, 0, '\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0')
SYSERR: May 16 00:50:10 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "<±æµå> ±æµå »ı¼º¿¡ ½ÇÆĞÇÏ¿´½À´Ï´Ù.";

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: May 16 00:50:10 :: LoadGuildData: Query failed: getting guild data SELECT master, level, exp, name, skill_point, skill, sp, ladder_point, win, draw, loss, gold, ronark FROM guild WHERE id = 0

Çözüm
Guild mysql'e ronark diye bir değer ekleyip varsayılan değerini girmemişsin. O yüzden okuyamıyor Mysql'i.

INSERT INTO guild(name, master, sp, level, exp, skill_point, skill) VALUES('Demo', 171, 1000, 1, 0, 0, '\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0')

Şeklinde değişmeyi dene ilgili kodu
Guild mysql'e ronark diye bir değer ekleyip varsayılan değerini girmemişsin. O yüzden okuyamıyor Mysql'i.

INSERT INTO guild(name, master, sp, level, exp, skill_point, skill) VALUES('Demo', 171, 1000, 1, 0, 0, '\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0\0')

Son düzenleme:
Çözüm

Ekran Alıntısı.PNG

ama var burada

'ronark' kısmına tıkla altta küçük bir pencere gelecek orada 'Default' kısmı var orada değer vermelisin. 'Not null' kısmını işaretli bıraktığında orada varsayılan değer tanımlaması yapman gerekiyor veya işaretsiz bırakmalısın.

Ekran Alıntısı.JPG

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
yorumunuza istinaden böyle birşey yaptım ve düzeldi teşekkürler

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.