Grafik Login Tasarım sizlere son hediyem<3

Whiterose

Sanane be kardeş...
Premium Üye
Grafiker
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Bu sefer merhabalar ile başlamayacağım standardı bozayım biraz. :D
Sizlere son hediyem, son dememin sebebi artık gerçekten uzun bir süre kayboluyorum gözlerden.
Covid dönemiyle birlikte başlayan sıkıntılarım ve her sene daha da kötüye gitmem, bu sorun tek bendedir umarım
çünkü sizleri seviyorum allah kötü günler yaşatmasın. :loveya:

Konuya dönecek olursak @ercumerc19 paylaştığı logini değiştirdim tabi elim rahat durmaz, diğer tasarımlara da ufaktan dokundum.
Login içerisine hareketli logo ve sosyal medya buttonları ekledim, loginin psd dosyası mevcut gerekli düzenlemeleri sizler yaparsınız.
Hareketli logo içinse bir önceki loading paylaşımımdan faydalanabilirsiniz.
@ercumerc19'un Konusu
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

:loveya:HOŞÇAKALIN:loveya:

background.webp

son hediyem felan kabul edemiyoruz forum olarak. aktifliğin devamını görmezsem sıkıntı ona göre :D

son hediyem felan kabul edemiyoruz forum olarak. aktifliğin devamını görmezsem sıkıntı ona göre :D
Bende o iş az kafamı dağılsın kendimi toparlayıp gelirim sohbete bana çok yardımı dokunan insanlarsınız kalpleriniz temiz sırtımı dönmek olmaz sağolun herşey için:loveya:

Sıkıntılar derken sağlık tanmı bahsediyoruz. Öyleyse çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda iyileşir dönersin. 🙏🙏
Teşekkür ederim, Allah'a şükür sağlık durumum iyi sadece sıkıldım bunaldım ekonomi de darlayinca, kendimi boş işlerle uğraşıyor gibi hissettim ve bir son vermek istedim Metin2' den ve tasarım işlerinden bahsediyorum yanlış anlamalara sebep verdiysem kusura bakmayın sağol nazik düşüncen için:loveya:

Bende o iş az kafamı dağılsın kendimi toparlayıp gelirim sohbete bana çok yardımı dokunan insanlarsınız kalpleriniz temiz sırtımı dönmek olmaz sağolun herşey için:loveya:

Teşekkür ederim, Allah'a şükür sağlık durumum iyi sadece sıkıldım bunaldım ekonomi de darlayinca, kendimi boş işlerle uğraşıyor gibi hissettim ve bir son vermek istedim Metin2' den ve tasarım işlerinden bahsediyorum yanlış anlamalara sebep verdiysem kusura bakmayın sağol nazik düşüncen için:loveya:
Evet ya, hayat çok bunaltıyo. Rica ederim. En kısa zamanda dönmen dileğiyle. 😇