Çözüldü localhost:81

• Konuyu açan Konuyu açan mukadderat
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 2K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mukadderat

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
'de tıkanmış bulunmaktayım, bende videodaki hata alınan beyaz pencere gelmiyor, bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum. Nerede hata yapmış olabilirim?

Şuanki amacım files üzerinde çalışmak ama yine de neden site açamadığımı anlayamadım. Wampserver yüklü zaten, videodaki talimatların aynısını wampserverda uyguladım.

Eğer şuan ki amacınız localde files üzerinde çalışmak ise bu bölümü atlayabilirsiniz.

Yine de tavsiyenize uyup bu bölümü atlıyorum.

Şuanki amacım files üzerinde çalışmak ama yine de neden site açamadığımı anlayamadım. Wampserver yüklü zaten, videodaki talimatların aynısını wampserverda uyguladım.
Localhost 80 portunu kullanıyor. Bilgisayarınızda bu portu kullanan başka program olabilir. Genelde skype oluyor. Portu değiştirip 81 yapabilirsiniz ama bununda kullanılmaması gerekiyor. Wampserver ikonu ise yeşil şekilde yanıyorsa bi sorun yok demektir.

80 portunu deneyince oldu ama bu sefer de ekte verilen hataları fixleyemiyorum.

Dosya Eklentileri

• site.PNG
    site.PNG
    24,4 KB · Gösterim: 288
80 portunu deneyince oldu ama bu sefer de ekte hataları fixleyemiyorum.

Kullanmış olduğun panelin istemiş olduğu php versionu,mysql versionu veya bir php modülü yüklü değilse bu yüzden hata veriyor olabilir. Localde denemek yerine ücretsiz hosting sağlayan veya sponsor hosting sağlayan şirketlerden alım yapabilirsin. Veya
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
ücretsiz hosting sağlıyor burada deneyebilirsin.

Yine ücretsiz hosting sağladıkları için bazı fonksiyonları devre dışı bırakmış olma ihtimalleri var, en iyisi aylık hosting almanı öneririm 3tl 5tl ye kaliteli hosting sağlayan şirketler var.

hosting ile panel kurma için herhangi bir rehber konusu var mı forumda? bu işlerde çok yeniyim inanın yazdığınız cevabı anlamak için bile defalarca okuyorum :D

Seçeneklerim olduğunu bilmiyordum. :D Geliştiricilik eğitiminde Eray hocam durablee panelini kuruyordu ben de aynısını yaptım.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.