Çözüldü Listedeki Sorunlardan Yardım Edebilecek Var mı?

• Konuyu açan Konuyu açan Platoon22
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 581
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Platoon22

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bilgisayarıma Program İle Gerekirse Bağlanıp Bu Sorunlardan Yardım Edebilecek Var mı

Çözüm
ejderha tılsımı questini at bana düzelteyim kardeşim usr/game/share/locale/turkey/quest/toplu/special içinde olması lazım
kendin yapmak istersende questi masaüstüne al yedeğini sonra aç ve listedeki tüm sonunda''ışınlanıyorsun'' yazan satırların bir altına bu kodu ekle '' pc.remove_item("30180",1) '' 30180 itemin kodu sendeki ejderha tılsımı kodu farklıysa orayı değiştir sonra o quest'i
usr/game/share/locale/turkey/quest içine at putty'den ıd şifre girdikten sonra cd /usr/game/share/locale/turkey/quest yaz enter
./qc dosyaismi.lua yada quest sende hangisi yazıyorsa yaz ve enter sonra oyun içinden /reload q yaz sorun çözülür....yapamazsan at buraya ben düzenlerim...
ejderha tılsımı questini at bana düzelteyim kardeşim usr/game/share/locale/turkey/quest/toplu/special içinde olması lazım
kendin yapmak istersende questi masaüstüne al yedeğini sonra aç ve listedeki tüm sonunda''ışınlanıyorsun'' yazan satırların bir altına bu kodu ekle '' pc.remove_item("30180",1) '' 30180 itemin kodu sendeki ejderha tılsımı kodu farklıysa orayı değiştir sonra o quest'i
usr/game/share/locale/turkey/quest içine at putty'den ıd şifre girdikten sonra cd /usr/game/share/locale/turkey/quest yaz enter
./qc dosyaismi.lua yada quest sende hangisi yazıyorsa yaz ve enter sonra oyun içinden /reload q yaz sorun çözülür....yapamazsan at buraya ben düzenlerim...

Son düzenleme:
Çözüm
Metinlerin canı % olarak göstermiyor dediği bir sistem. O sistem kurulduktan sonra sorun çözülür. Mesaj yoluyla ulaşabilirsen dosyaları sana ulaştırabilirim.

Eğer bildirimlerinizi okusaydınız neden kaldırıldığını öğrenirdiniz. Kaldıran benim. Konuya isteklerinizi yazı olarak dahil edin. Hatta her sorun için ayrı konu açmanız daha iyi olur.

Eğer bildirimlerinizi okusaydınız neden kaldırıldığını öğrenirdiniz. Kaldıran benim. Konuya isteklerinizi yazı olarak dahil edin. Hatta her sorun için ayrı konu açmanız daha iyi olur.
Reis bana gelmedi bildirim falan ama bu dediğin daha mantıklı tabi ayrı ayrı konu açılsın aynı sorunu yaşayan arkadaşlar ulaşabilsin.
Bide şu konular direk çözüldü diye kapatılmasın çözümü yazılıp kapatılırsa daha iyi olur...

Biran sizi konu sahibi sandım diyebilirim. :poster_oops: Kusura bakmayın birden fazla yorumunuzu görünce şaşırdım :D:D

Edit:
Konu sahibi çözümü işaretlediği için konuyu çözüldü işaretleyip kilitliyorum. Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.