Yardım Linux FreeBSD 9.x (32 Bit) Game build

• Konuyu açan Konuyu açan xzafer11x
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 634
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

xzafer11x

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, iyi forumlar. bilişim firmasından Linux FreeBSD 9.x (32 Bit) işletim sistemli sunucu aldım game build işlemi yapmak için.

Game build işlemi yapmaya çalıştım fakat olmadı.

Bu sunucu game buid işlemi yapmak için uygun mudur ?

Bilgisayarınız sanallaştırmayı destekliyorsa local server kurabilirsiniz.
Buradan kurulumuna bakabilirsiniz;

Merhaba, iyi forumlar. bilişim firmasından Linux FreeBSD 9.x (32 Bit) işletim sistemli sunucu aldım game build işlemi yapmak için.

Game build işlemi yapmaya çalıştım fakat olmadı.

Bu sunucu game buid işlemi yapmak için uygun mudur ?

Normal bir freeBSD sisteminde build yapılmaz, eğer kendi bilgisayarının işlemcisi sanallaştırmayı destekliyorsa yukarıda ki videoyu izleyip kendi bilgisayarından sanallaştırıp build sunucusu kurabilirsin. İşlemcini yazarsan sanallaştırma destekleyip desteklemediğini iletebilirim.

Normal bir freeBSD sisteminde build yapılmaz, eğer kendi bilgisayarının işlemcisi sanallaştırmayı destekliyorsa yukarıda ki videoyu izleyip kendi bilgisayarından sanallaştırıp build sunucusu kurabilirsin. İşlemcini yazarsan sanallaştırma destekleyip desteklemediğini iletebilirim.
hocam bilgisayarıma şu an virtual box kuramıyorum. Fakat bir yerde okumuştum 32 bit sunucularda build işlemi yapılabilir yazıyordu. yorumunuz için teşekkürler ayrıca