Yardım libstdc++.so.6 hatası

• Konuyu açan Konuyu açan Redix
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 2K
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Redix

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Ne yaptıysam çözemedim lib hataları onlarca lib denediğim onlarca paket denediğim yüklediğim halde çözemedim fikri olan var mı?
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
root@FreeBSD:/usr/game # sh start.sh
A ligar a base de dados
ld-elf32.so.1: /usr/lib32/libstdc++.so.6: version CXXABI_1.3.9 required by /usr/game/share/bin/db not found
A ligar o auth
ld-elf32.so.1: /usr/lib32/libstdc++.so.6: version GLIBCXX_3.4.22 required by /usr/game/share/bin/game not found
A ligar o canal 1
ld-elf32.so.1: /usr/lib32/libstdc++.so.6: version GLIBCXX_3.4.22 required by /usr/game/share/bin/game not found
Bu sorun ile bağlantılı olarak

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

core alıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Hangi konuyu açsam 2dk sonra sorunu çözüyom anlamadım ben bu işi arkadaş. Neyse arkadaşlar olurda alan olursa diye bırakıyorum buraya onlarca denedim yanıt vermedi şimdi bunu indirdim yanıt verdi :D
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

edit:deneyecek denesin buda olmadı oyun açıldı ama core yedi farklı lib diye :D

Son düzenleme:
Aynı hatayı alıyorum çözüm bulabildinmi acaba ?

LOGLAR TEMIZLENIYOR ..

METIN2

LOGLAR TEMIZLENDI.

DB ACILIYOR ..
/usr/lib/libstdc++.so.6: version GLIBCXX_3.4.21 required by /usr/game/share/db not found

GIRISLER ACILIYOR ..
/usr/lib/libstdc++.so.6: version CXXABI_1.3.9 required by /usr/game/share/game not found

KANAL1 CEKIRDEK1 ACILIYOR ..
/usr/lib/libstdc++.so.6: version CXXABI_1.3.9 required by /usr/game/share/game not found

KANAL1 CEKIRDEK2 ACILIYOR ..

KANAL1 CEKIRDEK3 ACILIYOR ..

KANAL1 CEKIRDEK4 ACILIYOR ..

GAME99 ACILIYOR ..

Son düzenleme: