Çözüldü Kostumu Başlıksız giyinmesine izin vermeme

• Konuyu açan Konuyu açan SemihSEL
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 450
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
kostumlerin başlıksız giyinmesine izin vermemek istiyorum nasıl yapabilirim.. Yani Kostum sorunlu ama başlığıını giyince sorun ortadan kalkıyor o sebepten kostum ile başlığı birlikte giymeli ? Yani istediğim sey Tam olarak şu Kostume sağ tık yapıp giyince otomakmen başlıkta giyilsin yada başlık modelini kostume sabitlemem gerek nasıl yapabilirim fikirleri ile ilham verecek ve bana yardımcı olabilecek kaynağa sahip veya bildiği bir taktiği anllatabilecek var mı ? önemli husus benim için görenleri yardımcı olmasını rica ederim.

Kostümdeki sorun ne tam olarak görsel ekleyebilir misin?

Kostümdeki sorun ne tam olarak görsel ekleyebilir misin?
En Sinir Kaptığım şey saçı kostumun içerisine giriyor.. yani girip çıkıyor öyle diyim.. kostumu başlığı ile birleştirmem yada kostumu başlıksız giyme demem gerek... 3 d maxde uğraşmak istemiyorum

Kostüm değil o sistem tamda aradığın sistem.
ayıkamadım olaya hangi sistemmış o ya ben hiç duymadım tam adı belli mi aynen sistem ise tam aradığım araştıracağım tşk ederim.. eger sistemin tam adınıda söylersen aradığım soruma cevap vermiş olursun çözüm olarak

srcden kostüm sökmek mi xd müthiş
@flusya23 ün bahsettiği bir sistem kostümü giyer giymez belirlediğin saçı kafasına geçiriyor
senide yakalamışken soruyum. Kostumler zırh üzerine bir eğitim seti yapıyorum senin geliştirip forumlarda paylaştıgın kostumleri ve filesleri kullanmamda bir sakınca var mı ? iznin var mı yani ? kiminde kurulum gösterdim kiminde zırh kostum üzerinde degişiklik veya logo sökme takma vb. yakında udemy den satışını yapıcam sonra benim malzemeleri kullanmış izinsiz vb. sorun olmasın ama sonuç oalrak forumda paylaştıkların sadece sorun teşkil etmez demi çünkü bunları modeller ile paylaşıcam