Çözüldü Konum sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan flusya23
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 632
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

flusya23

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Yeni fark ettim. Daha önce karşılaşan oldu mu acaba ? Aktif bazı serverlerdede bu sorunu gördüğümü hatırlıyorum.
Binek bile orda olduğumu sanıyor ışınlanınca düzeliyor belli bir süre ilerleyip durduğumda aynı sorun tekrar ortaya çıkıyor.

İlk defa gördüm bu sorunu bir sistemi ekledikten sonra mı oldu?

Eski yedeklerin var ise onunla oyuna giriş yaparak bi bak problem var mı yok mu diye eski yedeklerinde problem yok ise kolayca bulursun sorunu

Eski yedeklerin var ise onunla oyuna giriş yaparak bi bak problem var mı yok mu diye eski yedeklerinde problem yok ise kolayca bulursun sorunu
Çoğu şey defineli aslında ama daha kısa bir yol lazım :)

+ Bir şey daha fark ettim. Fare ile ileri tıkladığında bir sorun olmuyor. Yön tuşları kullanıldığında bu sorun oluşuyor.

Sen diyince bir pvp serverde denedim birde kendi filesimde böyle bir problem yok eklediğin sistemlerin birinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dün sorunu çözmüştüm ancak ne ile ilgili olduğuna henüz bakmak nasip olmadı.
Aklıma geleni yazayım genede : void CHARACTER::Stop() bu kısım ile alakalı olma ihtimali yüksek.
Düşüncelerini belirttiğin içinde ayrıca teşekkür ederim @Trashy

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.