Konulardaki fotoğrafların gözükmemesi hk.

• Konuyu açan Konuyu açan Forgiven
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 17
  • Gösterim Gösterim 122

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Daha önce bu sorunu hiç yaşamamıştım galiba bir kaç gün önce temada değişiklik yapıldı ve ondan sonra telefondan hiçbir şekilde konu içerisindeki fotoğrafları göremiyorum. Biraz baktım webp ile alakalı olduğu söyleniyor bi bakma şansınız var mı?

benim ekran görüntülerini windows webp olarak kaydediyor bende o şekilde yüklüyorum foruma ve bir sıkıntı olmuyor.

kanka öyle değil normal formatı png jpg ve webp olan hiçbirşey gözükmüyor ama senin profil gif olduğu için bi tek onu görüyorum.

Hatta şu an ekte olan kendim eklediğim fotoğrafı da önizleme yapmıyor.

529E5B8B-67CB-48EE-8549-D400A8429407.webp

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
kanka öyle değil normal formatı png jpg ve webp olan hiçbirşey gözükmüyor ama senin profil gif olduğu için bi tek onu görüyorum.

Hatta şu an ekte olan kendim eklediğim fotoğrafı da önizleme yapmıyor.
çok ilginç. @Whistle

ben chrome kullanıyorum sen safari mi kullanıyorsun? belki ondandır.

Daha önce bu sorunu hiç yaşamamıştım galiba bir kaç gün önce temada değişiklik yapıldı ve ondan sonra telefondan hiçbir şekilde konu içerisindeki fotoğrafları göremiyorum. Biraz baktım webp ile alakalı olduğu söyleniyor bi bakma şansınız var mı?
Telefonunuz hangi model?

Telefonum zaten güncelleme almıyor o açıdan garip geldi paylaşmak istedim iş yerindeyken foruma çok girip çıkıyorum seviyorum birşeylere bakmayı kötü oldu bu 😅

Telefonum zaten güncelleme almıyor o açıdan garip geldi paylaşmak istedim iş yerindeyken foruma çok girip çıkıyorum seviyorum birşeylere bakmayı kötü oldu bu 😅
2020 yılından önceki Apple marka cihazlardaki Safari tarayıcısı webp formatını desteklememektedir. Henüz geriye dönük eklerde optimize yapmadım ancak sonradan yüklenenler otomatik optimize edilecek. Aynı şekilde avatar ve bannerlerde buna dahil. Cihaza chrome tarayıcısı kurup deneyebilir misiniz? Olmazsa zaten cihazı değiştirme zamanı gelmiş çoktan.

İphone 7 kullanan ben 😓

chrome da yüklüyemiyorum ki ios sürümü yetmiyor 😅 benim telefon ile çok işim olmadığı için yıllardır bunu kullanıyorum ama anlaşılan şart oldu yenisi 😅

chrome da yüklüyemiyorum ki ios sürümü yetmiyor 😅 benim telefon ile çok işim olmadığı için yıllardır bunu kullanıyorum ama anlaşılan şart oldu yenisi 😅
Safari kadar nazlı tarayıcı yok. İnsanı web dev mesleğinden soğutur. :D
En azından hala eski içeriklerin dönüşümünü yapmadım. Biraz daha seneler geçsin...