Konu düzenleme ve bildirim

• Konuyu açan Konuyu açan enes turan
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 71

enes turan

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar

Paylaşım yapılmış konular bir süre isteğe göre düzenlenebiliryor fakat bir süre sonra konu altındaki düzenle butonu kapalı hale geliyor bunun bir sebebi veya nedeni varmı ?

Mesela ben paylaştığım konuya güncelleme vermek istiyorum yapamıyorum buna bir çözüm bulunabilir mi ? En azından her konu için olmasa bile sadece serverfiles başlığı altında paylaşılan konular istedigi zaman güncelleme yapabilmeli

Birde şöyle bir öneride bulunmak istiyorum mesela konumu güncellendim fakat kimsenin konuyu güncelledigimden haberi olmuyor bunun için konun düzenlendiğinde aynı yorum veya beğeni yapıldığında olduğu gibi takip eden kişilere bildirim gitse x konu güncellendi diye güzel olmaz mı?

Düzenleme sınırı kötü niyetli kişilerin önüne geçmek için. Güncellemeleri yorum olarak verebilirsin ekstradan bunu konuya dahil etmek istediği yetkililere iletirsen sana yardımcı olurlar.

Öneri güzelmiş, değerlendirilirse çok iyi olur. Çünkü bazen eklediğim sistemlere sonradan bakıyorum değişmişler. Daha güzel olmuşlar ama bildirim vs gelmeyince rast gele denk geliyorum bu sadece şans eseri karşılaştığım konularda oluyor. Fark etmediğim neler oldu kim bilir. 😂😂
Öneri için +1

bunu ben @Whistle leye sormuştum

S;
Ben konumu güncellemek istiyorum ama zaman aşımı olduğu için kendim düzenleyemiyorum bir mod'un düzenlemesi gerekiyor ama raporlama yoluyla güncelleme talebinde bulunmak istediğim de kod editörünü kullanamıyorum dolayısıyla güncelleme talebinde bulunurken ya konuya yorum halinde yazıyorum ya da hergangi bir moddan özel mesaj yoluyla rica ediyorum ama onlarda sürekli raporlama sistemini kullan diyor. Bu durumu nasıl çözebiliriz ? raporlama sistemine kod editörünü dahil edebilir misiniz ya da kendi konumu kendim düzenleyebilmem için yetki verebiliyor musunuz ?

C;
o da "Bu sorunu çözmek için bi eklenti üzerinde çalışıyorum. Zaman aşımına uğrayan içerikler düzenlendiğinde yönetim onayına gidecek şekilde." demişti.

Bunu demesinin üzerinden 5 ay geçmiş :D artık gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Kendisi konuyla alakalı bir şeyler söyler zaten.

Öneri güzelmiş, değerlendirilirse çok iyi olur. Çünkü bazen eklediğim sistemlere sonradan bakıyorum değişmişler. Daha güzel olmuşlar ama bildirim vs gelmeyince rast gele denk geliyorum bu sadece şans eseri karşılaştığım konularda oluyor. Fark etmediğim neler oldu kim bilir. 😂😂
Öneri için +1
Kesinlikle böyle bir güncelleme gelmeli

bunu ben @Whistle leye sormuştum

S;
Ben konumu güncellemek istiyorum ama zaman aşımı olduğu için kendim düzenleyemiyorum bir mod'un düzenlemesi gerekiyor ama raporlama yoluyla güncelleme talebinde bulunmak istediğim de kod editörünü kullanamıyorum dolayısıyla güncelleme talebinde bulunurken ya konuya yorum halinde yazıyorum ya da hergangi bir moddan özel mesaj yoluyla rica ediyorum ama onlarda sürekli raporlama sistemini kullan diyor. Bu durumu nasıl çözebiliriz ? raporlama sistemine kod editörünü dahil edebilir misiniz ya da kendi konumu kendim düzenleyebilmem için yetki verebiliyor musunuz ?

C;
o da "Bu sorunu çözmek için bi eklenti üzerinde çalışıyorum. Zaman aşımına uğrayan içerikler düzenlendiğinde yönetim onayına gidecek şekilde." demişti.

Bunu demesinin üzerinden 5 ay geçmiş :D artık gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Kendisi konuyla alakalı bir şeyler söyler zaten.
Düzenleme kötü amaçlı kişiler yüzünden kapatılıyormuş ama buna şöyle bir çözüm bulunabilir bence belirli bir Rank yada beğeni kasmış üyelere verilebilir diye düşünüyorum whistle bakalım ne diyecek bu konuda :)

Kesinlikle böyle bir güncelleme gelmeli

Düzenleme kötü amaçlı kişiler yüzünden kapatılıyormuş ama buna şöyle bir çözüm bulunabilir bence belirli bir Rank yada beğeni kasmış üyelere verilebilir diye düşünüyorum whistle bakalım ne diyecek bu konuda :)
Usta üye ve üstüne verilebilir diye düşünüyorum. Yönetim ekibi daha iyi bilir. 😁