Yardım Karaktere efsun veren item oluşturma

• Konuyu açan Konuyu açan fatihberkay
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 223
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

fatihberkay

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, kullandığım files battlepass görevlerinde item ödülü veriyor karaktere bonus gibi bir özelliği yok. Ben de her görev için 1 şebnem ya da yüzük gibi kullanıldığında yok olacak ve doğrudan karaktere efsun işlemesini sağlayacak bir item oluşturmak istiyorum. Bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz? Forumda buna benzer bir konu bulamadım varsa konuya link bırakabilirseniz çok sevinirim

Şebnem direkt sol üste geliyor ama örneğin ben 1. görev bitiminde %1 canavarlara karşı güçlü şebnem veriyorum 2. görevde %2 vereceğim fakat sol üste işlediği için 2. olanı kullandırmıyor etki devam ediyor diyerek
Sen direkt şebnemi çoğaltarak yapmayı deniyorsun büyük ihtimal ITEM_USE içerisine düzenleme yap yaptığın itemde FindAffect kontrolü yapmayacaksın o zaman istediğin kadar kullanırsın veya bu kontrolü yaparak aynı değeri birden fazla vermek yerine karakterin üzerine ilk kullanımda verdiğin değeri sonraki kullanımlarda üzerine eklettirebilirsin