Yardım Kanat ve kuşağın aynı anda giyilmesi

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 454
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

TheAdmin33

Ah, bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
ben şunu yaptım Sıfırdan Socket Oluşturma . Costume_acce ve costume_wing diye ayırdım kanatla kuşağı aynı anda takıyorum ama sadece kuşak gözüküyor kanatın gözükmesini nasıl sağlarım?

Bir konu linki ,bir fikir de işimi görür .

olan;
Ekran Alıntısı.PNG

olmasını istediğim;

Ekran Alıntısı2.PNG

Eğer kullandığınız kanat sistemi shiningse kuşağa bağlanmış şekildedir ayiramazsınız kanat sisteminiz farklı yani wing veya wear diye farklı bir sistem tarzında eklenmiş ise ayirabilirsiniz.

Eğer kullandığınız kanat sistemi shiningse kuşağa bağlanmış şekildedir ayiramazsınız kanat sisteminiz farklı yani wing veya wear diye farklı bir sistem tarzında eklenmiş ise ayirabilirsiniz.
shining sistemi var ama onda .gr2 uzantılı kanatlar kullanılmıyor. Ben .gr2 uzantılı kanatları kullanabileceğim kuşakla aynı anda giyilebilen ve gözüken bir kanat sistemi yapmak istiyorum

oyuncunun üstünde çok efekt birikince hoş görüntü olmadığı kanaatindeyim. sorunun çözümüne gelince saltanat mt2 kanat sistemi diye googlede aratıp 1-2 site görürseniz sorununuz çözülecektir.

Kanatı mse sistemi olarak eklersen kullanabilirsin diye düşünüyorum o zaman da gr2 kanatları kullanamazsın sadece msm yani effect olan kanatları kullanabilirsin mse kanat kullanmanı tavsiye etmiyorum çünkü ne kadar çok effect o kadar sorun demektir.

Son düzenleme:
oyuncunun üstünde çok efekt birikince hoş görüntü olmadığı kanaatindeyim. sorunun çözümüne gelince saltanat mt2 kanat sistemi diye googlede aratıp 1-2 site görürseniz sorununuz çözülecektir.
saltanatmt2 de ki kanat sistemi effeck şeklindeki .mse uzantılı kanat kullanıyor . ben onu istemiyorum ben .gr2 uzantılı kanatları kullanabileceğim bir sistem istiyorum.

gr2 liside vardı sanki sistem olarak
bütün konulara baktığımı düşünüyorum ve .gr2 uzantılı kanatları kullanabileceğim bir sisteme rast gelmedim . Gözümden de kaçmış olabilir ama kaç defa baktım yoktu . Varsa öyle bir şey link atabilirsen güzel olur.

bütün konulara baktığımı düşünüyorum ve .gr2 uzantılı kanatları kullanabileceğim bir sisteme rast gelmedim . Gözümden de kaçmış olabilir ama kaç defa baktım yoktu . Varsa öyle bir şey link atabilirsen güzel olur.
muhtemelen benim hatırladığım sadece gr2 şeklinde paylaşılan kanatlardı sistem değildi sistem olarak sadece mse var dediğin gibi

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
sistemi var tammı sistem bilmiyom ama oda gr2 uzantılı pelerin yerine kanat eklenebilir.
sistemin kanıt videosunda kuşakla aynı anda giyildiği görülüyor ve evet .gr2 kullanıyor , şuan başka bir sistem ekliyorum biter bitmez bunu ekliyeceğim. Cevabın için için teşekkürler.