Çözüldü Kanal 99 pazar kurma engeli kaldırma

• Konuyu açan Konuyu açan FreTR
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 529
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

FreTR

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
serverde kanal 99 pazar kurma engeli var nasıl kaldırabilirim?

Kanal99'da normalde grupça girilen haritalar bulunur. Bu yüzden pazar kurulması engelleniyor. Pazar kurarken aşağıda uyarı yazar. O yazıyı kaynak kodlarında veya packlarınızda aratırsanız engelleyen kodu bulabilirsiniz.

ortak map ekledimde kanal 99 a aldım o yüzden sormuştumda ch 1 e nasıl ekleyebilirim belirli bölgeler dışında eklenmiyor yazıyor. mavi kırmızı sarı köyde ekleniyor sadece

Ortak haritaları game99’a eklemenize gerek yok ki.
Vadi mantığı ile yapabilirsiniz

Ortak haritaları game99’a eklemenize gerek yok ki.
Vadi mantığı ile yapabilirsiniz
aynen o şekil yaptım ch 99 dan silip ch 1 e ekledim ama köylerde acılıyor pazar input_main.cpp den

if (g_bChannel != 1 && (ch->GetMapIndex() != 1 && ch->GetMapIndex() != 3 && ch->GetMapIndex() != 21 && ch->GetMapIndex() != 23 && ch->GetMapIndex() != 41 && ch->GetMapIndex() != 43))

sadece bu satırı düzelttiğimde konu çözülürmü ?

if (g_bChannel != 1 && (ch->GetMapIndex() != 1 && ch->GetMapIndex() != 3 && ch->GetMapIndex() != 21 && ch->GetMapIndex() != 23 && ch->GetMapIndex() != 41 && ch->GetMapIndex() != 43 && ch->GetMapIndex() !=502))

bu şekilde

Son düzenleme:
Büyük ihtimal düzelebilir. Piyasada bir sürü pazar sistemi var. Kodların daha düzgün gözükmesi için kod bloğuna ekleyebilirsiniz

kapatılabilir çözüldü char.cpp icindeki kodlamayıda düzenlemmiz gerekiyomuş tek input_main olmuyormuş.Teşekkürler değerli vaktini harcayıp yardımcı olduğun icin :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.