Çözülemedi K Envanter Slot Değiştirince İtem Kaybolma?

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Sorun videoda görüldüğü gibi. Envanterin kaçıncı slotunda item varsa k envanterde o slotun olduğu yere item koyduğumda item kayboluyor fakat item.sql tablosunda itemler duruyor.

İtemlerin bulunduğu kutuların kimliği var. Kaynak kodunda pos olarak geçiyor. Client'ten servere veri gidince bi kontrol edin. Doğru bilgi gidiyor mu diye.

ben de aynı enumlu sistemi söktüm bi yerden. bende de sandıklar + basma envanterine gidiyor başka hiçbi envanter çalışmıyor. hiç bi hata syserr yok

Arkadaşlar syserrler genelde syntax hataları sonucunda verilir. Düzgün çalışmayan bir algoritmada syntax hatası yoksa syserr vermez zaten. Bu durumda yapacağınız tek şey kodları adım adım denetlemek. Gönderilen ve alınan verilerin doğru olduğunu kontrol etmek. Galiba buna hata ayıklama deniyor

Arkadaşlar syserrler genelde syntax hataları sonucunda verilir. Düzgün çalışmayan bir algoritmada syntax hatası yoksa syserr vermez zaten. Bu durumda yapacağınız tek şey kodları adım adım denetlemek. Gönderilen ve alınan verilerin doğru olduğunu kontrol etmek. Galiba buna hata ayıklama deniyor
Posların doğruluğunu nasıl kontrol etmem gerekiyor?

Ben packet ile gelen veriyi syserr olarak yazdırıp kontrol ediyordum :D

Konu kapatılabilir. Bunlarla ömür tüketmeye değmez. Çalışan var zaten.

Çözüm
Diğer forumdaki sistemi kullanıyorum sabitte olanı. Sorunlarını halledeyim owsap filesindeki kodlar ile karşılaştıracam birebir aynı gibi bişey kodları.
ben de aynı sistemi kurmuştum. şu an gördüğüm tek sorunu item birleştirme. konusu da açmıştım hatta. sende var mı öyle bir sorun? istişare edebiliriz üstüne item sürükleyince kırmızı görünmesini çözmüştüm.

ben de aynı sistemi kurmuştum. şu an gördüğüm tek sorunu item birleştirme. konusu da açmıştım hatta. sende var mı öyle bir sorun? istişare edebiliriz üstüne item sürükleyince kırmızı görünmesini çözmüştüm.
Evet aynı sorun var. Depo bugu ile o bug var şuan onları çözeceğim bugün.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.