Çözülemedi Inventory Slot Marking Sistemi K Envanter Uyarlaması?

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Sorun görselden anlaşılıyor. K envanterdeki taş kaçıncı slotta ise envanterdeki o slot kırmızıya dönüyor yani k envanteri görmüyor envanterin slotlarını görüyor.

Ekran görüntüsü 2021-06-06 153038.jpg

enable tradable icon ile aynı mantıktamı çalışıyo yada konunun bir linki var mı ?

enable tradable icon ile aynı mantıktamı çalışıyo yada konunun bir linki var mı ?
Tradable icon sistemi zaten ne demek istedin anlamadım sanırım. Tradable sistemi sorunsuz çalışıyor ama k envanterde düzgün çalışmıyor attığım ekran görüntüsünden anlaşılıyor.

Tradable icon sistemi zaten ne demek istedin anlamadım sanırım. Tradable sistemi sorunsuz çalışıyor ama k envanterde düzgün çalışmıyor attığım ekran görüntüsünden anlaşılıyor.
yok ikisi ayrı şeyler sandım ondan sordum o mu değil mi diye, link at bende bakim kodlara

Tradable metin2dev de paylaşılan sistem k envanterde benim söktüğüm sistem.

K envanter uyarlaması yapmak gerek ekstradan bu şekilde zaten hiçbir şekilde çalışmaz tradable icon
owsaptan bakarak yapabilirsin ama onun tradable icon çok farklı bilmiyorum yani

K envanter uyarlaması yapmak gerek ekstradan bu şekilde zaten hiçbir şekilde çalışmaz tradable icon
owsaptan bakarak yapabilirsin ama onun tradable icon çok farklı bilmiyorum yani
Owsaptan sökerim problem değilde onun k envanteride farklı problem orada zaten :)

İndirdikten sonra kodlara bakınca mantığını anlıcaksın zaten ondan söyledim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.