Yardım interfacee kısmı çalışmıyor

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 144
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

TheAdmin33

Ah, bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
mob target sistemine sandık aynası sistemini uyarlama çalışıyorum ama interface kısmını bir türlü çalıştıramadım. neyi eksik ya da yanlış yapıyorumda çalışmıyor?

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

yardım edecek yok gibi, konu kapatılabilir. sistemi uyarlama olmadan paylaşıcam.

nonplayermodule.cpp de

C++:
Genişlet Daralt Kopyala
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_ELEC", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_ELEC);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_FIRE", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_FIRE);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_ICE", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_ICE);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_WIND", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_WIND);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_EARTH", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_EARTH);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_DARK", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_DARK);

bu kodlar ile uyuşuyor mu ? birde nasıl bir hata alıyorsun yada hata alıyormusun ?

nonplayermodule.cpp de

C++:
Genişlet Daralt Kopyala
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_ELEC", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_ELEC);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_FIRE", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_FIRE);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_ICE", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_ICE);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_WIND", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_WIND);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_EARTH", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_EARTH);
    PyModule_AddIntConstant(poModule, "RACE_FLAG_ATT_DARK", CPythonNonPlayer::MOB_FLAG_ATT_DARK);

bu kodlar ile uyuşuyor mu ? birde nasıl bir hata alıyorsun yada hata alıyormusun ?
yok öyle değil. mob un içinden çıkanlara baktığımızda orda ki sandıkların içeriğine bakabilmeye yarıyan bir uyarlama yapmay çalıştım da olmadı.

yok öyle değil. mob un içinden çıkanlara baktığımızda orda ki sandıkların içeriğine bakabilmeye yarıyan bir uyarlama yapmay çalıştım da olmadı.
Yani mobdan bir sandik düşüyorsa sandığa tıkladığında sandık aynası sistemi çalışsın istiyorsun yani doğru mu anladım 🤔