Çözüldü INTERFACE-LOGIN-ETC

• Konuyu açan Konuyu açan puma
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 608
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

puma

↻ ◁ ❚❚ ▷ ⇆ 
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar bu bu hatayı alıyorum....
logın ekran yukledım acılıp kapanıyor anında .....

1225 09:09:01248 :: ui:4414: RuntimeWarning: tp_compare didn't return -1 or -2 for exception

1225 09:09:01252 ::
introLogin.py(line:144) __LoadScript
ui.py(line:4054) LoadScriptFile
ui.py(line:4120) LoadChildren
ui.py(line:4414) LoadElementExpandedImage

LoginWindow.__LoadScript.LoadObject - <type 'exceptions.RuntimeError'>:Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/login_interface/background.tga)

1225 09:09:01252 :: ============================================================================================================
1225 09:09:01252 :: Abort!!!!

1225 09:09:01292 :: ============================================================================================================
1225 09:09:01292 :: Abort!!!!

Çözüm
@Yeniceri Brother !
Dosyayı tam nereye atmam lazım diğerlerini tam yaptığımı düşünüyorum bu klasörü root içine klasör olarakmı atmam lazım başka bir yeremi acaba ?

8713 eklentisini görüntüle
etc/ui/login_interface içine atacaksın.
login_interface klasörü yoksa elle oluştur.

Ya da fotodaki ymir work adlı klasörü, herhangi bir isimle oluşturduğun bir klasörün içine at ve paketleyip pack içine at. Index'e eklemeyi unutma.
Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/login_interface/background.tga

Hatadaki dosya olması gereken yerde değil.

Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/login_interface/background.tga

Hatadaki dosya olması gereken yerde değil.
@Yeniceri Brother !
Dosyayı tam nereye atmam lazım diğerlerini tam yaptığımı düşünüyorum bu klasörü root içine klasör olarakmı atmam lazım başka bir yeremi acaba ?

1640419476750.png

@Yeniceri Brother !

8713 eklentisini görüntüle
etc/ui/login_interface içine atacaksın.
login_interface klasörü yoksa elle oluştur.

Ya da fotodaki ymir work adlı klasörü, herhangi bir isimle oluşturduğun bir klasörün içine at ve paketleyip pack içine at. Index'e eklemeyi unutma.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.