ikarus v2 ultimate

• Konuyu açan Konuyu açan afitap92
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 13
  • Gösterim Gösterim 288
"bakalım hayırlısı" dendiyse gelmez :ROFLMAO:

ofsh.jpg.1f093e643b9706ecb8eabf0381536cf1.webp

Ikarus için üzüldüm yeniden warez olması üzücü olmuş, öte yandan sürekli paylaşılan hangi offline pazarı tercih etmeliyim diye soran arkadaşlar için iyi bir haber olmuş artık düşünmelerine gerek kalmaz. 😄 Müsait vakitte bir göz atacağım.

Ikarus için üzüldüm yeniden warez olması üzücü olmuş, öte yandan sürekli paylaşılan hangi offline pazarı tercih etmeliyim diye soran arkadaşlar için iyi bir haber olmuş artık düşünmelerine gerek kalmaz. 😄 Müsait vakitte bir göz atacağım.
bu offline şhop bahsettiğiniz kadar iyimi içimiz rahat bir şekilde kullanabilirmiyiz ?

ben mt2dev offline shop bekliyorum ne zaman gelir

bu offline şhop bahsettiğiniz kadar iyimi içimiz rahat bir şekilde kullanabilirmiyiz ?
mt2dev offline shop warez olana kadar içimiz rahat bir offline shop kullanamayız

Şuan piyasada olan ücretsiz, ücretli hiçbir offline pazar sistemini incelemeden kullanmanızı tavsiye etmem ben Ikarus'u beğeniyorum fakat eminim ki göz atmaya başlasam değiştirmek isteyeceğim illa ki en azından bir kaç yer çıkar, şuan hangi sistemi alıp üstüne çalışsak en güvenli yolu seçmiş oluruz derseniz, o zaman bu konuyu gösteririm.
ben mt2dev offline shop bekliyorum ne zaman gelir

mt2dev offline shop warez olana kadar içimiz rahat bir offline shop kullanamayız
Sıfırdan offshop işi ne vakit alır hayal bile edemedim, ama belki bakarsın yıllar önce Ira'nın yaptığı gibi Ikarus'a bir rework gelir, hayat neden olmasın. :ROFLMAO:

Sıfırdan offshop işi ne vakit alır hayal bile edemedim, ama belki bakarsın yıllar önce Ira'nın yaptığı gibi Ikarus'a bir rework gelir, hayat neden olmasın. :ROFLMAO:
biz rework istemiyoruz biz sıfırdan yazılmış ve senin elinle yazılmış istiyoruz :D