Çözüldü Işınlanma Yüzüğü Questini bulamıyorum

• Konuyu açan Konuyu açan uncons
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 391
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uncons

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar ışınlanma yüzüğünü düzenlemek istiyorum da bi türlü bulamadım kaç saattir başka foruma açtım konuyu önce burada hali hazırda bi konum olduğu için açmak istemedim ama baktım orada bilen yok sanırım burda vardır belki diye açayım dedim.Nerede bu ışınlanma yüzüğü questi ismi ne daha doğrusu onu bulamıyorum turkey/quest içinde teleport olsun ısınlanma tarzında bir dosya bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

move.lua yada .quest olması lazım dosya isminin.

normalde ismi teleport_ring.lua dır. Ancak kullandığınız filesin geliştiricisi bunu değiştirmiş olabilir.
quest klasörünü masaüstüne indirin ve klasör içinde oyundaki aktif ışınlanma yüzüğünün item kodunu aratın. Ancak öyle questi bulabilirsiniz.

normalde ismi teleport_ring.lua dır. Ancak kullandığınız filesin geliştiricisi bunu değiştirmiş olabilir.
quest klasörünü masaüstüne indirin ve klasör içinde oyundaki aktif ışınlanma yüzüğünün item kodunu aratın. Ancak öyle questi bulabilirsiniz.
hocam bu şekilde söylediyseniz bulamadım ya
foto1.png

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.