Çözüldü Hava Kılıcı Hemen Sönüyor

• Konuyu açan Konuyu açan 6kanka6
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 601
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

6kanka6

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Açılır kapanır Hava Kılıcı Yaptım Lakin ilk yaptığım zamanlarda böyle bir sorun yoktu. Şimdi birden bire neden bu şekilde sorun oldu anlamıyorum. Hava Kılıcının özellikleri yansıyor sıkıntı
Adsız.png
yok ama hava kılıcını açıyorum açar açmaz hemen sönüyor sebebi nedir ?

Çözüm
bak dostum dediğim gibi yapmışım diyorsun skili aç kapa şeklinde yapmak istiyorsan yapmak istediğin skillin yanına SELFONLY kodun yanıa TOGGLE eklersen aynı işlemi locale/tr içinde ve root içinde skilltable ye de uygula skilin aç kapa moduna girer bir yerde yanlışın var
Navicatten player kısmında skil_proto alanına gelin süresini ayarlamak istediğiniz skilin kodunu bulun ve sağa kaydırın SzDurationPoly kısmına mesela ben 7200 girdim girmeden önce o kodunu locale/tr içinde skiltable.txt de aratın ve o alana SzDurattionPoly kısmına girdiğiniz kodu oraya girip reboot atın ve localeyi kapatın girin artık skiliniz 2 saat olacaktır. NOT: SzDurattinPoly kodunu değiştirmeden önce locale/tr de ki skiltable.txt de aratın ve emin olun aynı yere işlem yaptığınızı.

Navicatten player kısmında skil_proto alanına gelin süresini ayarlamak istediğiniz skilin kodunu bulun ve sağa kaydırın SzDurationPoly kısmına mesela ben 7200 girdim girmeden önce o kodunu locale/tr içinde skiltable.txt de aratın ve o alana SzDurattionPoly kısmına girdiğiniz kodu oraya girip reboot atın ve localeyi kapatın girin artık skiliniz 2 saat olacaktır. NOT: SzDurattinPoly kodunu değiştirmeden önce locale/tr de ki skiltable.txt de aratın ve emin olun aynı yere işlem yaptığınızı.
onlarda herhangi bir sıkıntıyok benim ilk yaptığımda sorunsuzca çalısıyordu. Birden bire bozuldu

Birden bire bozulmaz dokunmuş olman gerek dediğimi birebir uygularsan istediğin olucak zaten :)
işim bitince oralara dokunmadım ki zaten diyorumki dediğini ni zaten kendim için birebir yapımstım. EK OLARAK Büyülü keskinlik - dehşet - büyülü zırh direk kapanıyor

Şuanda orjinal dosyaları yükledim onları yüklememe rağmende aynı sorun devam ediyor

bak dostum dediğim gibi yapmışım diyorsun skili aç kapa şeklinde yapmak istiyorsan yapmak istediğin skillin yanına SELFONLY kodun yanıa TOGGLE eklersen aynı işlemi locale/tr içinde ve root içinde skilltable ye de uygula skilin aç kapa moduna girer bir yerde yanlışın var

Çözüm
Kral bende sana diyorumki yaptığım işlemde bir yanlış yok . Eeğerki yaptığım işlemde yanlıs olsaydı Orjinal dosyaları yükleyincede bu hata olmazdı . Değişiklik yapıyorum aynı , orjinal dosyaları yüklüyorum aynı, sen şuanda 1 şeye odaklandın diğer yazdıklarımı görmüyorsun

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.