Yardım Harita üzerinden bayraks saldırısı hk.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar. Belirlenen bir haritada aynı bayrakların birbirlerine saldırmaları için ne yapılması gerekiyor ?
Mavi krallık mavi krallıktan olan birine saldırı yapması gerekiyor. Bunun olabilirlik seviyesi nedir yapılırsa nereden nasıl yapılmalıdır ?

belirlenen mapta herkes düşman olsun diye bi konu vardı sanırım onu eventflaga bağla ve istediğinnzaman açıp kapat

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

tersini uygula twst et
sanırım şu kod bloğu

C++:
Genişlet Daralt Kopyala
 if (strstr(CPythonBackground::Instance().GetWarpMapName(), "metin2_map_c1") && rkInstDst.IsPC())
        return TRUE;

şu şekilde değiştirince olacak sanırım
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
if (strstr(CPythonBackground::Instance().GetWarpMapName(), "metin2_map_c1") && rkInstDst.IsPC())

return FALSE;

sanırım şu kod bloğu

C++:
Genişlet Daralt Kopyala
        return TRUE;

C++:
Genişlet Daralt Kopyala

return FALSE;
dene knk

sanırım şu kod bloğu

C++:
Genişlet Daralt Kopyala
        return TRUE;

C++:
Genişlet Daralt Kopyala

return FALSE;
Yanlış anladıysam düzeltin lütfen siz örnek veriyorum belirli bir haritada mavi bayrak ile başka bir mavi bayragın birbirine vurmasını istemiyorsunuz. Ama başka bayraktan birisi vurabilir eğer doğru anladıysam bunun en güzel çözümü belirlediginiz haritalarda serbest açma modunu kapatmak olucaktır.

denedim kanka malesef olmadı
Yanlış anladıysam düzeltin lütfen siz örnek veriyorum belirli bir haritada mavi bayrak ile başka bir mavi bayragın birbirine vurmasını istemiyorsunuz. Ama başka bayraktan birisi vurabilir eğer doğru anladıysam bunun en güzel çözümü belirlediginiz haritalarda serbest açma modunu kapatmak olucaktır.
belirlediğim haritada herkes bireysel olacak birbirine saldırabilicek
mavi maviye vurabilicek karışık olacak yani aynı krallıktan olan birisi birbirini kesebilicek serbest açmadan