Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?

• Konuyu açan Konuyu açan hasanmacit
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 18
  • Gösterim Gösterim 135

hasanmacit

discord: hasanmacit
Süper Moderatör
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
4
ben microsoft edge kullanıyorum. memnunum ama bunda chrome gibi eklenti çalıştırılmıyor sanırım (adblock vb.). çalıştırılıyorsa da mekaniğini bilmiyorum. ama chrome ya da opera gibi tarayıcılardan daha hafifmiş gibi hissediyorum. siz hangilerini kullanıyorsunuz?​

Edge ve Chrome beraber kullanıyorum. Ama chrome artık kullanışlı gelmiyor. Çünkü bazen inanılmaz saçma bir şekilde kasılıyor veya kilitlenip kalıyor.

Ek olarak edge için eklenti kullanımı chrome ile neredeyse aynı.
Ekran görüntüsü 2024-10-13 110554.webp

Chrome, Microsoft Edge, Opera vs. tamamen teknik açıdan bakarsanız birer virüs yazılımları. Baştan ayağa spyware. Açık kaynak alternatifi olan her yazılımın açık kaynaklı olanı makbuldür. O yüzden Chromium temelli isterseniz Brave, Chromium olmayan tarayıcı isterseniz Firefox.

MS Edge. Özellikle copilottan sonra googlea googleın saçma sapan reklamlarına hep aynı sonuçları hep siteleri döndürmesinden bıkmışken şifa oldu. Bing, Copilot ve awards sistemi yüzünden Edgeden çok memnunum. Çok da hızlı. 3 yıldır kullanıyorum hakikaten iyi. Awards sistemiyle de birkaç kez boynerden alışveriş de yaptım.

Chrome mağazasına girip herhangi bir eklentiyi ekle dersen Edge'de ekleniyor uzantıdan yana sıkıntı yok bilgin olsun. 5 favori eklentimi de paylaşayım.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

MS Edge. Özellikle copilottan sonra googlea googleın saçma sapan reklamlarına hep aynı sonuçları hep siteleri döndürmesinden bıkmışken şifa oldu. Bing, Copilot ve awards sistemi yüzünden Edgeden çok memnunum. Çok da hızlı. 3 yıldır kullanıyorum hakikaten iyi. Awards sistemiyle de birkaç kez boynerden alışveriş de yaptım.

Chrome mağazasına girip herhangi bir eklentiyi ekle dersen Edge'de ekleniyor uzantıdan yana sıkıntı yok bilgin olsun. 5 favori eklentimi de paylaşayım.

bingi sevmiyorum ya arama motoru olarak google iyi bence

herhangi bir chrome uzantı ekle diyince otomatik edgeye ekliyor diye biliyorum bende öyle oluyo :D

microsoft edge memnun değilim ama hesapları farklı bi tarayıcıya gecırmeye usenıyorum

Pcden genelde chrome kullanıyorum. Mobilden tor browser yada uc browser ama ondada genelde chrome kullanıyorum. 3 ünden de çok memnunum tavsiye ederim.

Opera GX + Cloudflare Warp
1728837541340.webp