Yardım Hızlı Biyolog Gui Açılmıyor Syserr Yok

• Konuyu açan Konuyu açan xplarges
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 145
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Muhtemelen Debug Clientte yazar hatanın ne olduğu, hata mesajını yazmazsanız ezbere çözüm sunamaz muhtemelen kimse. Client veya server tarafındaki syserrleri kontrol edin lütfen

Bu tarz yorum yazacaklar bi zahmet soru-cevap konusu açmasın (Whistle)
Arkadaşlar yorum yapmak için yorum yapmanıza gerek yok başlıktada belirttiğim gibi SYSERR yok hem server hem client taraflı debug modda F7 tuşuna bastığımda herhangi bir şey dönmüyor.

Arkadaşlar yorum yapmak için yorum yapmanıza gerek yok başlıktada belirttiğim gibi SYSERR yok hem server hem client taraflı debug modda F7 tuşuna bastığımda herhangi bir şey dönmüyor.
bu tutumunuz hiç hoş değil herkes yorum yapmak için yorum yazmıyor yardımcı olmaya çalışıyorlar bize yardımcı olmaya çalışın ki bizler de sizlere yardımcı olalım

daha iyi kontrol edebilmemiz için py dosyalarını gönderin

Arkadaşım konuda belirttinmi syserlere baktım hata yok diye yada hatayla ilgili herhangi bir kod sorun yazdın mı ?
Boş yorum yapan şimdi sen oldun. Müneccimmiyiz sorununun nerden olduğunu bilelim. Ayrıca herhangi bir işlev yoksa sistem ekli değildir. Detaylı bak eklediğin yerlere, packı düzgün kapattığından emin ol. Ha birde etc içerisinde dosyaları atmamışsındır, guisi açılmıyodur.

Belli ki karakteri henüz oturmamış bu ergen arkadaşın. Discordda sürekli destek verelim diye diye kuyruğumuzda dolaşıp absürt ve bencil destek isteklerine karşılık alamayınca agresifleşmiş biraz.

Arkadaşım konuda belirttinmi syserlere baktım hata yok diye yada hatayla ilgili herhangi bir kod sorun yazdın mı ?
Boş yorum yapan şimdi sen oldun. Müneccimmiyiz sorununun nerden olduğunu bilelim. Ayrıca herhangi bir işlev yoksa sistem ekli değildir. Detaylı bak eklediğin yerlere, packı düzgün kapattığından emin ol. Ha birde etc içerisinde dosyaları atmamışsındır, guisi açılmıyodur.
Saldırmanıza gerek yok dostlar SYSERR olmadığını başlıkta yazdığım halde halen syserr.txt'den bahsetmeniz ilginç bana yardımcı olmuyor. ETC içerisine attım zaten her şeyi düzgün attım ama root taraflı dosya yollarını kontrol edebilirim belki başka yerden çekiyordur.
Belli ki karakteri henüz oturmamış bu ergen arkadaşın. Discordda sürekli destek verelim diye diye kuyruğumuzda dolaşıp absürt ve bencil destek isteklerine karşılık alamayınca agresifleşmiş biraz.
Bu arkadaşa gelecek olursak sadece "Yorum yapmak için yorum yapmayın" demiş olmama karşın bunları söyleyebilecek bir seviyede olması ayrı bir ilginç bu arkadaşı severdim kendisi bana yardımcı olurdu gerçekten de teşekkür ederim yardımcı olduğu için hakkını yememek gerekir ama demek ki insanlara yardım edip en ufak bir eleştiriyi kaldıramıyor ondan sonra da yaptığı iyiliklerin lafını yapıyor. Karakterini burada belli etti.

Neyse her şey ortada başlıkta da belirtilmiş bir SYSERR dönmediği siz buna rağmen orada yorum kasmışsınız üstüne beğeni atmışsınız tutumumda bir problem görmüyorum tartışmaya da daha fazla devam etmeyin haksız olduğumu düşünüyorsanız haksızımdır sanalda birbirimize atıp tutmak kimseye bir şey kazandırmayacaktır.

İyi forumlar dilerim.

Paylaşılan sistem içerisinde, level kontrolü var demişler. Level atla farklı bi yere ışınlan dene bakalım açılcakmı ha birde yeni hesap açıp level verip deneyebilirsin.

Paylaşılan sistem içerisinde, level kontrolü var demişler. Level atla farklı bi yere ışınlan dene bakalım açılcakmı ha birde yeni hesap açıp level verip deneyebilirsin.
Beklediğim yorum bu tarzdaydı. Bu kıymetli yorumun için teşekkür ederim. Deneyip bilgilendireceğim. Sorun çözülmüşse, bunu çözüm olarak işaretleyeceğim.

Beklediğim yorum bu tarzdaydı. Bu kıymetli yorumun için teşekkür ederim. Deneyip bilgilendireceğim. Sorun çözülmüşse, bunu çözüm olarak işaretleyeceğim.
Rica ederim. Sanırım hep beraber birbirimizi yanlış anlamışız. Mesajalrımızda daha anlayışlı olursak sevinirim. İyi günler bekliyorum bilgilendirmenizi.