Çözüldü Guest Hızlandırma Bakınız.

• Konuyu açan Konuyu açan enixyazilim
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 530
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

enixyazilim

#ifdef Enix
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Files üzerinde uğraşırken yapmak istediğim bir şey mesela guest yazılarının hızlı bir şekilde gelmesi bunu nasıl yapabilirim yani guest yazıları animasyon olarak yavaş yavaş yazılar geliyor bunu nasıl hızlandırabilirim.

Çözüm
Merhaba Files üzerinde uğraşırken yapmak istediğim bir şey mesela guest yazılarının hızlı bir şekilde gelmesi bunu nasıl yapabilirim yani guest yazıları animasyon olarak yavaş yavaş yazılar geliyor bunu nasıl hızlandırabilirim.
UserInterface/PythonEventManager.cpp'a girin ve şu kodu aratın;
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
const long c_lNormal_Waiting_Time= 10;
Karşısında yazan 10 değerini ne kadar küçültürseniz o kadar hızlanır.

Bilen kişiler elbette yanıt verecektir. Kurallarımıza saygı gösterin. Dakikasında yanıt beklemek çok saçma ;)

Tamam Buldum Teşekkürler Quest İnstant Speed Miş.
Konuyu çözüldü işaretliyorum. İyi çalışmalar
UserInterface/PythonEventManager.cpp'a girin ve şu kodu aratın;
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
const long c_lNormal_Waiting_Time= 10;
Karşısında yazan 10 değerini ne kadar küçültürseniz o kadar hızlanır.

Bilen kişiler elbette yanıt verecektir. Kurallarımıza saygı gösterin. Dakikasında yanıt beklemek çok saçma ;)

Tamam Buldum Teşekkürler Quest İnstant Speed Miş.
Konuyu çözüldü işaretliyorum. İyi çalışmalar

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.