Çözüldü Great offline shop için gui arıyorum.

• Konuyu açan Konuyu açan cobo54
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 473
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, great offline shop kurdum ancak gui'si çok kötü. Elinizde TR olabilir başka bir şey olabilir gui olan paylaşabilir mi rica etsem?

Benim açtığım bir konu var bakabilirsin. Arama kısmından great offline shop gui aratırsan bulabilirsin.

Çözüm
uiutils.py dosyasının adını küçül harfler ile düzelt birde o py dosyası var mı kontrol et root içinde.
Bu sefer de Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/public/Parameter_Slot_030.sub) diyor. Çünkü dosya yok. Paylaştığınız dosyaların içeriğini kontrol ettim böyle bir dosya bulamadım. Neyse şimdilik dursun teşekkür ederim.

Bu sefer de Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/public/Parameter_Slot_030.sub) diyor. Çünkü dosya yok. Paylaştığınız dosyaların içeriğini kontrol ettim böyle bir dosya bulamadım. Neyse şimdilik dursun teşekkür ederim.
Evet o hataları veriyor ayrıca o eksik dosyayı tamamlamak gerekiyor o 030.sub hatası da başka bir şeyden kaynaklıydı ama hatırlamıyorum. Bende aynı sorunları yaşamıştım.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.