Çözüldü gr2 yol degiştirme program önerisi ve destek

• Konuyu açan Konuyu açan velikurtaran
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 353
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

velikurtaran

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
GrannyTexturePathChanger kullanıyorum.. defalarca gr2 yolunu degiştirmeyi denedim farklı şekillerde ama gr2 yolunu degiştirmedi başka saglam gr2 yol degiştirme programı bilen veya bu sorunu nasıl çözüceğime yardımmcı olabilecek bir baba yiğit arıyorum.

Çözüm
bahsetmiş oldugun sorunu birçok kez programı kullanımı bilmedikleri için herkes yaşıyabiliyor..
GrannyTexturePathChange programı giriş yap modelini seç yolunu degiştir ve pack kısmına tıkla ve ardından sava kaydete bas sorunun çözülecektir...

1111.PNG

kaydet demeden önce path bölümünün üstüne tıkla ok işareti yukarıyı göstersin kaydet..
bahsetmiş oldugun sorunu birçok kez programı kullanımı bilmedikleri için herkes yaşıyabiliyor..
GrannyTexturePathChange programı giriş yap modelini seç yolunu degiştir ve pack kısmına tıkla ve ardından sava kaydete bas sorunun çözülecektir...

1111.PNG

kaydet demeden önce path bölümünün üstüne tıkla ok işareti yukarıyı göstersin kaydet..

Çözüm

12882 eklentisini görüntüle

tşk ederim hepsinize yorumlarınız için.. sorunum bu yorumda çözüldü