İstek GM Parlama Efekti

• Konuyu açan Konuyu açan SadClowN
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 2K
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

SadClowN

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,
Öncelikle ben bu gm efektini tkmt2 de görmüştüm ve çok güzeldi şimdi bu efekti indirip yüklemek istedim fakat piyasadaki bütün linkler kırık bu efekt yok şu anda bir konu üzerinde paylaşırsanız çok güzel olur yada dosya halinde yükleyip buraya atarsanızda çok makbule geçerim gerçekten.
Şimdiden teşekkürler :)
2tPgn.jpg

Gördüm onu ama o kötü bana bu attığım resimdeki gibi sade hali lazım üstteki sarı gm logosuda bozulmamış şekilde kalacak

Efekt saltanat fileslerin çoğunda oluyor yarın bi kurcalarım bendeki game db yedeklerini felan bulabilirsem veririm.

Not az önceki mesajı dikkate almayın çünkü biz o isim kullanıldığı için server ismini TB olarak değiştirmişiz :)

Bu galiba arşivimde vardı sanırım birazdan bilgisayara geçince kontrol ederim yollarım

Son düzenleme:
Bulabilen oldumu ya :D
Piyasada hep abartılı efektler var tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz fakat ben isterimki üstte gm sarı yazsın alttada abartısız bir efekt olsun aynı bunun gibi :)

Bulabilen oldumu ya :D
Piyasada hep abartılı efektler var tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz fakat ben isterimki üstte gm sarı yazsın alttada abartısız bir efekt olsun aynı bunun gibi :)
saltanat bilişim filesi kullanan biri olsa isterimde yok malesef. Bende TR clienti varmış keşke saltanat clienti de yedekleseymişim :)