Yardım Giymeli efekt sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

YunusEmreOfficial

cout << "Jr. Lyrion" << endl ;
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar filesimde giymeli efekt sistemi ekli hem zırh hem silah için ayrı ayrı
pet sistemi ekledim kayma oldu tüm sistemler bozuldu düzeltemedim yedeğe döndüm yedeğe dönünce zırhda bi sorun oluştu zırhta ki efekt bineğe binince yada ışınlanınca siyah gölge oluyo normalde kırmızı ejder var hata göreseli bırakıyorum video çekemiyorum.

şuan böyle görünüyo binip indim bineğe

1723483726360.webp

normalde görünmesi gereken böyle

1723483753161.webp

silahta bi sorun yok ama silahında oyun girişte görünmüyo en eski dosyalara dönünce bi sorun yok sorunsuzlar bakmam gereken yeri bulamadım. Bir fikri olan varmı acaba geriye dönmek istemiyorum açıkcası o yüzden sormak istedim.

Merhaba arkadaşlar filesimde giymeli efekt sistemi ekli hem zırh hem silah için ayrı ayrı
pet sistemi ekledim kayma oldu tüm sistemler bozuldu düzeltemedim yedeğe döndüm yedeğe dönünce zırhda bi sorun oluştu zırhta ki efekt bineğe binince yada ışınlanınca siyah gölge oluyo normalde kırmızı ejder var hata göreseli bırakıyorum video çekemiyorum.

şuan böyle görünüyo binip indim bineğe

18322 eklentisini görüntüle

normalde görünmesi gereken böyle

18323 eklentisini görüntüle

silahta bi sorun yok ama silahında oyun girişte görünmüyo en eski dosyalara dönünce bi sorun yok sorunsuzlar bakmam gereken yeri bulamadım. Bir fikri olan varmı acaba geriye dönmek istemiyorum açıkcası o yüzden sormak istedim.
eklediğin efek sistemi item giymeli mi?

Userinterface Gametype.h
Gamelib İtemdaha.h
İtem_lengt.h
Lengt.h
Protoreader.cpp
Eklersen kontrol edelim wearları

Userinterface Gametype.h
Gamelib İtemdaha.h
İtem_lengt.h
Lengt.h
Protoreader.cpp
Eklersen kontrol edelim wearları
tabi atayım. Nerde sorun varsa eski dosyalara döndüm düzelmiyor. Bilişimde bi sorun yok ama sanal sunucuda garip bi siyah efekt atıyo zırh efekti değilmiş çok garip.

Kullandığım files visual 2013tü gcc ise 4.2ydi. Bunları gcc9 ve 2019a yükselttim ondan kaynaklı olabilirmi ?

Dosya Eklentileri

tabi atayım. Nerde sorun varsa eski dosyalara döndüm düzelmiyor. Bilişimde bi sorun yok ama sanal sunucuda garip bi siyah efekt atıyo zırh efekti değilmiş çok garip.

Kullandığım files visual 2013tü gcc ise 4.2ydi. Bunları gcc9 ve 2019a yükselttim ondan kaynaklı olabilirmi ?
item_lengt.h ve lengt.h dosyalarını atarmısın

wearlar doğru eklenmiş sorun burdan kaynaklı değil debug ile herhangi bir hata veriyormu kontrol ettinmi
Yok herhangi birşey vermi anlamış değilim ya heryere baktım tek tek bilişimle giriyorum sorun yok ama kendim sanaldan girince bozuluyo