Yardım Giriş işlemi yapılıyor da kalıyor

• Konuyu açan Konuyu açan ales
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 526
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ales

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Chler kapalı gözüküyor oyuna giriş yaptığım giriş işemi yapılıyor da kalıyor ve şöyle bir syserr veriyor yardımcı olabilirmisiniz
syserr:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Mar 22 22:37:56 :: pid_init:
Start of pid: 1492

SYSERR: Mar 22 22:39:15 :: ProcessPackets: Unknown header (header: 0 handle: 4 length: 0)
SYSERR: Mar 22 22:39:15 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,IMPLICIT) and (euckr_korean_ci,COERCIBLE) for operation '=' (query: DELETE FROM quest  WHERE dwPID=0 AND szName='' AND szState='ÿÿЧzOj~Z\Î7N' errno: 1267)
SYSERR: Mar 22 22:39:15 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,IMPLICIT) and (euckr_korean_ci,COERCIBLE) for operation '=' (query: DELETE FROM quest  WHERE dwPID=1769235821 AND szName='n1' AND szState='éG¤2Ç,óÃÍI_¬ûc94.54.229.57' errno: 1267)

Query hatası yüzünden olabilirde herhangi bir değişiklik yaptınız mı?

Şu
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
incelediniz mi bilmiyorum ama yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
Hata hakkında bir çok konu mevcut.
Tablolarda problem olabilir. Navicat bağlanıp herhangi bir database'e tıkladığınız zaman programın en sol tarafında artık hangi sürümü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama orda Character set: utf8mb4 ve Collation: utf8mb4_0900_ai_ci olup olmadığını kontrol eder misiniz?