İstek Gerekli Olan 3DS Max Sürümü ve Plugin

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 926
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, filesa ekleyeceğim bazı zırhlar üzerinde düzenlemeler yapmam gerekiyor. Bunun için tamamiyle işimi görecek olan 3ds max sürümü ve bu işlemler için gerekli olan pluginlerin linkleri konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba?

Bu ikisi birbiriyle uyumlu değil mi ? Yani çakışma veya uyumsuzluk gibi bir problem yaşar mıyım? 3DS Max Konusuna yeni giriş yapacağım, internet sıkıntım da olduğu için olabildiğince doğru kaynaklar edinmeye çalışıyorum.

Ve kullanımla ilgili özet geçme şansınız var mı ? Sadece şu ikisini merak ediyorum, import ve export işlemleri için neler gerekiyor?

Şuan bende emin olamadım. İnternette araştırdım ama insanlar hep 7 sürümünü kullanıyor. Bende kurulum dosyaları vardı ama silmişim.

Programın 2019 versionunu yükleyip gerekli pluginleri eklemiştim ve bi sorun çıkmamıştı. Bilgisayara geçtiğimde pluginleri mesaja eklerim :)

Programın 2019 versionunu yükleyip gerekli pluginleri eklemiştim ve bi sorun çıkmamıştı. Bilgisayara geçtiğimde pluginleri mesaja eklerim :)
Bir başka bilgisayarda hatırlamıyorum ama 2013 ya da 2014 3ds max yüklü şu an. Akşam deneme fırsatım olacak, umarım vereceğiniz pluginler bu sürümlerle de uyumlu olur :(

Büyük ihtimal olacaktır. 3dxmas öğrenciler için ücretsiz olarak programı sunuyor. Eğer bilgisayarınız kaldırıyorsa indirebilirsiniz. Maalesef benim bilgisayarın ekran kartı güçsüz olduğu için program patates gibi çalışıyor. Yoksa en azından metin2 modellerini 3dsmas'a geçirme ve çıkartmayı anlattığım videolar yayınlayacaktım. :)

@Elisia 'nın verdiği pluginleri test ettiniz mi?