Yardım Genell Files Dil Sorunları

• Konuyu açan Konuyu açan cosion
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 521
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

cosion

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selam arkadaşlar, elimde bir adet files var ve ben bunu Türkçeleştirmek istiyorum, çoğu yer hali hazırda türkçe fakat bazı kısımlarda chatte çok değişik yazılar yazıyor, mesela karakter atarken böyle yazılar çıkıyor ;
1.png

Buna ek olarak bineklerin isimleride böyle garip gözüküyor ;
2.png

Hangi dosyalar nerede ve tam olarak neleri değiştirmem gerekiyor ?

Şimdiden yanıtlayan herkese teşekkür ediyorum, iyi forumlar.

Geç yanıt için kusura bakmayın, cmd_general.cpp dosyasındaki bazı textler çevirilmemiş o yüzden chatte öyle görünüyor. Kendim çevirmeyi denedim fakat nerede ne yazıyor anlayamadım bazıları hariç, bendeki dosya bu. Nasıl çevirebilirim ?

Dosya Eklentileri

Sen benim Eğitim Setimde Paylaştıgım Filesten Bahsetiyorsun Sanırım. Ovalfall2 den Bende Daha Türkçeleştirilmiş Hali var Mevcut.. Eğer İşin Acele Degilse Ayın 15 ini Beklersen Eğitim Seti içerisine Link Bırakabilirim İndirmen için. Şuan İnternet Faturamı Ödemedim de 15 inde Ödüycem o Sebepten Yükleme Hızım Yavaş Aşırı.. 15 ine anca Yüklerim.. Ama Seni Yönlendiriyim Gene Nasıl Türkçeleştirebileceğin Konusunda Adım Adım işimii Bitiriyim de Buruya Sana Bir Anlatım Bırakırım.. Benim Paylaşımın ile ilgili sorunlarınızda udemy bölümünden istediğinizi yazabilirsiniz destek veririm burdan yazmana gerek yok yani gerekirse ben yönlendiriyorum zaten. Özel mesaj bölümlerim açık ordan bildirebilir yada yorum yazabilirsiniz dönüş sağlarım en kısa sürede udemy içinde tabiki. Ama neyse halleticem buruya sana bir anlatım bırakırım. Eğitim Setine 5 Yıldız vermeyi unutmayınız lütfen.

Sen benim Eğitim Setimde Paylaştıgım Filesten Bahsetiyorsun Sanırım. Ovalfall2 den Bende Daha Türkçeleştirilmiş Hali var Mevcut.. Eğer İşin Acele Degilse Ayın 15 ini Beklersen Eğitim Seti içerisine Link Bırakabilirim İndirmen için. Şuan İnternet Faturamı Ödemedim de 15 inde Ödüycem o Sebepten Yükleme Hızım Yavaş Aşırı.. 15 ine anca Yüklerim.. Ama Seni Yönlendiriyim Gene Nasıl Türkçeleştirebileceğin Konusunda Adım Adım işimii Bitiriyim de Buruya Sana Bir Anlatım Bırakırım.. Benim Paylaşımın ile ilgili sorunlarınızda udemy bölümünden istediğinizi yazabilirsiniz destek veririm burdan yazmana gerek yok yani gerekirse ben yönlendiriyorum zaten. Özel mesaj bölümlerim açık ordan bildirebilir yada yorum yazabilirsiniz dönüş sağlarım en kısa sürede udemy içinde tabiki. Ama neyse halleticem buruya sana bir anlatım bırakırım. Eğitim Setine 5 Yıldız vermeyi unutmayınız lütfen.
Olur yönlendirmeyi bekliyorum.

Olur yönlendirmeyi bekliyorum.
Bana Tam Hangi Bölümleri Çevirmek İstediğini Yazar Mısın ? Yönlendirmeyi Ona Göre Yapayım Bu Biraz Diğer Forumlarda Paylaşılanlardan Farklı Bir Versiyon Biraz. Mesela binek kodunuda bana iletir misiniz ?

NOT: Udemy Ögrenci İsminizi de Yazınız Lütfen.

Bana Tam Hangi Bölümleri Çevirmek İstediğini Yazar Mısın ? Yönlendirmeyi Ona Göre Yapayım Bu Biraz Diğer Forumlarda Paylaşılanlardan Farklı Bir Versiyon Biraz. Mesela binek kodunuda bana iletir misiniz ?
cmd_general.cpp içerisi çevrilmesi gerekiyor. Resimdeki bineğin kodu 71176 - Siyah Panter