Çözüldü Game Source Buildlerkenki Hata ! ( Kanat Ekleme )

• Konuyu açan Konuyu açan Afraz
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 543
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Saltanat kanatlarını eklemeye calısıyordum game source build ederken bu hata geldi.

Screenshot_1.png

char.cpp'deki 652 satırdakini söyle değiştirmiştim.

Gir ve arat ;:
Genişlet Daralt Kopyala
void CHARACTER::OpenMyShop(const char * c_pszSign, TShopItemTable * pTable, BYTE bItemCount)
{

Değiştir;:
Genişlet Daralt Kopyala
void CHARACTER::OpenMyShop(const char * c_pszSign, TShopItemTable * pTable, BYTE bItemCount)
{
    LPITEM wing = GetWear(WEAR_WING);
    if (NULL != wing)
        UnequipItem(wing);

char.h ile alakalı bir değişiklik yapmadım.

char.h dosyasında bu fonksiyonun tanımı ile char.cpp dosyasındaki birbirini tutmuyor. aynı şekilde char.h dosyasından da fonksiyonu bu şekilde değiştir.
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
void CHARACTER::OpenMyShop(const char * c_pszSign, TShopItemTable * pTable, BYTE bItemCount);

char.h dosyasında bu fonksiyonun tanımı ile char.cpp dosyasındaki birbirini tutmuyor. aynı şekilde char.h dosyasından da fonksiyonu bu şekilde değiştir.
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
void CHARACTER::OpenMyShop(const char * c_pszSign, TShopItemTable * pTable, BYTE bItemCount);
Screenshot_1.png

bu hatayı verdi şimdide

char.h bu şekilde olması lazım.
C++:
Genişlet Daralt Kopyala
void            OpenMyShop(const char * c_pszSign, TShopItemTable * pTable, BYTE bItemCount);

Çözüm
Teşekkürler sorun çözüldü. Birde gmake dep calısmıyor nedense skipped gibi cümleler geliyor bu herhangi sorun teşkil edermidir?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.